csrss.exe Hatası Alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Benim bilgisayarda csrss.exe sorunu var windowsun kendi uygulamalarindan başka hiç bir uyğulama açılmıyor. Ben bir uyğulamayı açmak istediğimde hata veriyor ve (oxc0000005) hatasini veriyor bir gün bunu görev yöneticisine girdim ve uyğulamalar kısmından hatayı seçib işlemlerde göster dedim ve bana csrss.exe gosterdi ve burda analadim csrss.exe dosyasindan hata lütfen yardım edin (hiçbir şey açılmıyor antivirus programlari bile açılmıyor sadece windowsun kendi programlari ve google chrome)
Снимок.PNG

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Format atabilirsin. Önemli dosyaların varsa csrss.exe adlı dosyayı güvenli bir internet sitesinden indirip o dosyayla değiş.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Yakın zamanda herhangi bir güvenlik sorunu yaşadınız mı? Eğer yaşadıysanız şu adımları uygulamanızı önerebilirim.
İnterneti olan başka bir bilgisayardan Kaspersky Rescue Disk imajını bir USB sürücüsüne veya CD/DVD'ye yazdırarak kullanmak üzere hazırlayın, sorunlu olan cihazda boot önceliğini medyanın bulunduğu sürücüye verin ve sistemi taratın. Link
Sonrasında sistemi ağ destekli güvenli modda başlatın, sisteminizde yüklü değilse, Malwarebytes'ı indirin, programı güncelleyin ve Tehdit taraması ile sisteminizi taratın. Bulduğu ögeleri temizleyin. Tarama sonrasında sistemin baştan başlatılması gerekiyorsa, baştan başlatın.
Malwarebytes ile işlem yapılamıyorsa, sistem onarım diskiniz veya Windows kurulum medyanız ile başlangıç onarmayı deneyin. Kolay gelsin.

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Yakın zamanda herhangi bir güvenlik sorunu yaşadınız mı? Eğer yaşadıysanız şu adımları uygulamanızı önerebilirim.
İnterneti olan başka bir bilgisayardan Kaspersky Rescue Disk imajını bir USB sürücüsüne veya CD/DVD'ye yazdırarak kullanmak üzere hazırlayın, sorunlu olan cihazda boot önceliğini medyanın bulunduğu sürücüye verin ve sistemi taratın. Link
Sonrasında sistemi ağ destekli güvenli modda başlatın, sisteminizde yüklü değilse, Malwarebytes'ı indirin, programı güncelleyin ve Tehdit taraması ile sisteminizi taratın. Bulduğu ögeleri temizleyin. Tarama sonrasında sistemin baştan başlatılması gerekiyorsa, baştan başlatın.
Malwarebytes ile işlem yapılamıyorsa, sistem onarım diskiniz veya Windows kurulum medyanız ile başlangıç onarmayı deneyin. Kolay gelsin.
cok saol abi ben bunu format ettiricem