Csgo owerwatch sistemi

Bu konuyu okuyanlar

Emre7859

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar su anda cs go 250 saatim var ve 115 winim var altin nova 4 um 150 wine kadar oynasam 400 saat gecse owerwatcim acilir mi not hic ban yemedim

Sogeking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar su anda cs go 250 saatim var ve 115 winim var altin nova 4 um 150 wine kadar oynasam 400 saat gecse owerwatcim acilir mi not hic ban yemedim

Bende 160 winden sonra gelmisti 450+ saat. Ban derken neyi anlatmak istedin ? Ayrica sistem acildiginda nova 2 rutbem vardi.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Hile şüphesi olan oyuncuları (günlük belli bir rapor alan) izleyebiliyorsun. Ama bence Nova 2/Nova 4 yeterli bir deneyim değil.

Sogeking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hile şüphesi olan oyuncuları (günlük belli bir rapor alan) izleyebiliyorsun. Ama bence Nova 2/Nova 4 yeterli bir deneyim değil.

Yeterli, çünkü global olup da hile yapanlar var . Birisi hile kullandığı zaman açıkça belli oluyor zaten. İzleyenin niyeti kötü olsa bile diğerlerinin de kararı alınacak sonuçta. Şu da var ki "CS" oyunu sadece GO versiyonundan ibaret değil. İnsanlar GO ile başlamadı CS oynamaya. Bir de kendi rankına göre kişileri izlediğin için bir problem olmayacaktır. Nova 2 olan adama MG ve üstünü izletecek değiller. Oyunda da novanın karşısına global gelmediği gibi...

KIRIKS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
C.s go'da ban sistemi nasıl çalışıyor arkadaşlar ? Ben rank yeni aldım ve Silver 1 attı ondan sonra ki oynadığım her 10 maçtan 7-8 kazanıyorum ve sürekli bana, karşı takımdan hile kullandığımı söylüyor. Report etmekle tehdit ediyorlar (hatta report ettiklerini bile düşünüyorum) fakat ben istesem mousa makro atama şansım varken bile diğerleriyle haksız rekabet olmasın diye atamıyorum. Sizce ban yer miyim ?

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
C.s go'da ban sistemi nasıl çalışıyor arkadaşlar ? Ben rank yeni aldım ve Silver 1 attı ondan sonra ki oynadığım her 10 maçtan 7-8 kazanıyorum ve sürekli bana, karşı takımdan hile kullandığımı söylüyor. Report etmekle tehdit ediyorlar (hatta report ettiklerini bile düşünüyorum) fakat ben istesem mousa makro atama şansım varken bile diğerleriyle haksız rekabet olmasın diye atamıyorum. Sizce ban yer miyim ?

Seni raporladıktan sonra oyuncuların hesaplarına oynadığın oyunun görüntüleri gidiyor. Orada hile olup olmadığın hakkında rapor yollanıyor.
Sen karşıdakilere bakma. Yemezsin ban.

Sogeking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Mause makrosu yerine, aim ya da wall actiysan ban yersin. Bana rank atlamak icin arkadas lazim, globale yukselmek istiyorum. Madem bu kadar iyisin 5 kisilik takim olusturalim.

ozangulsoy5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
150 win'den sonra overwatch ile hile avı sistemi oyunculara veriliyor.

KIRIKS1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mause makrosu yerine, aim ya da wall actiysan ban yersin. Bana rank atlamak icin arkadas lazim, globale yukselmek istiyorum. Madem bu kadar iyisin 5 kisilik takim olusturalim.
Olur, steam'den ekle istersen bir iki maç atalım beraber. Belki hep beraber gireriz steam ismim burak avatarımda street figther'dan Oni karakterinin resmi var ekle oradan konuşalım hem.
Ayrıca forumun yeni açılan grubuna da katıldım oradan da bulabilirsin.