CS:GO yavaş açılma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

selam arkadaşlar size canımı çok sıkan bi konuyu soracağım. cs go uygulamaya tıkladığımda yaklaşık 1.5-2 dk açılmasını bekliyorum sizce bu nedendir? oyun açılmıyo ama steame girdiğimde oyunda gösteriyor. bu işlemci hızıyla alakalı olabilir mi

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Sistem özelliklerinizi paylasir misiniz? Bunun yani sira sürücüleriniz güncel mi?

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Sürücüleri yeni güncelledim. sistem özellikleri:intel core i3 1.7 ghz işlemci,1 gb nvidia 820m ekran kartı,500 gb hdd,4 gb ram
Öncelikle sunu denemenizi tavsiye ederim.

Refresh Your Steam Files - How To's - Veri Tabanı - Steam Support

Bu da ise yaramazsa cs go'yu tamamen bilgisayardan kaldirin, steam dosyasinda herhangi bir config veya cs go ile alakali bir dosya varsa onlari da silin. Yedekleyeceginiz bir sey varsa yedeklemeyi unutmayin.

CS: GO'yu tekrar indirin, oyunu indirdikten sonra girmeden önce dosya dogrulama islemini yapin.

Herhangi bir virüs korumasi kullaniyorsaniz gecici olarak devre disi birakin. Virüs programlarinin cogu steam ile cakisabiliyor.

Arkaplandaki açık olan uygulamalardan kaynaklanıyor olabilir. Görev yöneticisinden kullanmadıklarını kapat. Ama bilmediklerini KAPATMA çünkü bilgisayarın için çalışıyor olabilir. Yani bilgisayarın için gerekli olan şeyler olabilir.

mtemte

Üyecik
Amd athlon 64 x2 dual core processor 5200 2.70 ghz 2gb ram 32 bit işletim sistemim var. Şuan en düşük ayarlarda oyuna girerken ve maça girerken kasıyo geç giriyo ram i 4 gbye çıkartsam en düşük ayarlarda oynayabilirmiyim cevaplarsanız sevinirim.

Amd athlon 64 x2 dual core processor 5200 2.70 ghz 2gb ram 32 bit işletim sistemim var. Şuan en düşük ayarlarda oyuna girerken ve maça girerken kasıyo geç giriyo ram i 4 gbye çıkartsam en düşük ayarlarda oynayabilirmiyim cevaplarsanız sevinirim.
ben 4gb ram yaptım biraz oynanabirliği artı ama oyuna girme süresi yine aynı bence deneme bile