CS: GO Vac Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

bende bu çıkıyor ve oyun dosyalarını doğrulaya bastığımda 1 dosyayı yeniden yükledi ama değişmedi hala daha bu hata var

Son düzenleme:

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı
Güvenli sunuculardan ban yemişsiniz yani sistem hile kullandığınızı tespit etmiş ama kullanmadım diyorsunuz..

mic check

Bunun hile ile alakasi yok.

Ilk olarak steam dosyasina girip (steam kapaliyken) clientregistry.blob'u sil, steami tekrar baslat. Oyuna girip ayni sorunun mevcut olup olmadigina bak.

Gecici olarak virüs programini devre disi birak. Bu dediklerim ise yaramazsa baska yöntemler sunacagim.
abicim bende de aynı hata vardı dedigin gibi sildim o dosyayı geçermi şimdi yani

merhaba benim vac ile bi sıkıntım var. hack olmamama rağmen hep ban yiyorum. Neden bilmiyorum. Buna aykırı olan uygulamaları da sildim (ccleaner,start menu 8). Bunların hile ile alakası varsa yemin ediyorum ben bilmiyodum. bana yardım eder misin??

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
merhaba benim vac ile bi sıkıntım var. hack olmamama rağmen hep ban yiyorum. Neden bilmiyorum. Buna aykırı olan uygulamaları da sildim (ccleaner,start menu 8). Bunların hile ile alakası varsa yemin ediyorum ben bilmiyodum. bana yardım eder misin??
Aldığın ban'ın resmini ekler misin?

beyler her rekabetçi girdiğimde oyunun ortasında bu geliyor ve bunu düzeltmeye çalışırken oyundan atılıp ban yiyorum çözümünü bilenler yazabilirmi acil

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Çözümünü sana resimde bulunan linkte vermişler. Tıklaman yeterli.

aynı sorunu bende yaşadım dostum şöyle yap steam kütüphane aç cs ye sağ tık yapıp oyuna öyle giriş yap eğer yine hata veriyor ise cs ye yine sağ tık yap oyunun dosyalarını tarat ve yine ilk başta dediğim gibi gir bu yeni gelen güncelleme ile sorun düzeldiğini gördüm ama dediğim gibi.