CS GO Vac Ban

Bu konuyu okuyanlar

emrbsttn0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MERHABALAR BEN CS GO DA BI SEBEPTEN VAV BAN YEDIM YENI HESAPTAN CS GO ALICAM AMA BI SUPHEM VAR O HESAPTADA ALINCA VAC YERMIYIM CUNKU 2 TANE HESABIM VARDI 2 SIDE VAC YEMIS BIRINDE OYUN YOKTU ODA YEMIS YENI ACTIM BUDA YERMI DIYE KORKUYORUM NAPICAM ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Yeni actigim hesapta onceki hesabimin oyunlari gozukuyo birde yani napicam yardm

AsLog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hatırladığım Kadarıyla Valve Anti-Cheat'dan Ban Yediğin Zaman VAC Korumalı Sunuculara Girememen Oluşuydu Yeni (Smurf) Hesap Açarsan Bir Şey Olmaz

Bu Arada Neden VAC'dan Banlandın Çünki Eğer Gereksiz Yediysen İtiraz Edebilirsin ;)

emrbsttn0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şoyle diyim 5 macimdada hile geldi ve guzideden dustum mg2 ye kadar gitcekti tabi sinirlendim hile actim ve olan oldu saten yeni hesap alcaktim bahanede olmus oldu yaptik bi hata iste :D
--- Gönderi Güncellendi ---
ALICAM BAKALIM INS PARAM BOSA GITMEZ

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Hatırladığım Kadarıyla Valve Anti-Cheat'dan Ban Yediğin Zaman VAC Korumalı Sunuculara Girememen Oluşuydu Yeni (Smurf) Hesap Açarsan Bir Şey Olmaz

Bu Arada Neden VAC'dan Banlandın Çünki Eğer Gereksiz Yediysen İtiraz Edebilirsin ;)
Vac hiç bir zaman gereksiz yere atılmaz ha oldu da atıldı o zaman derhal geri kaldırılır itiraza gerek kalmadan vac yemenin sebepleride bellidir zaten.