CS:GO Oyuna Girmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BerktaN

Üyecik
Arkadaşlar merhaba.Dün akşam bilgisayarı Windows 10'a (Windows 8'den) yükselttim.Bugün Steamdan CS:GO yu açmaya çalışırken bir hata ile karşılaştım.Aslında hata demek yanlış olur.OYNA Butonuna bastığım zaman ekranda Counter Strike: Global Offensive Başlatılıyor diyor.Bir süre sonra yazı gidiyor ve oyun açılmıyor.Şu an acayip sinir oldum.Lütfen yardım edin.

PrestigeMan

Profesör
Silip yeniden yükle yada silmeden önce oyun bileşenlerini driver güncelleyin.

BerktaN

Üyecik
Ekran kartı driverim güncel.7 GB tekrar yüklemek istemiyorum başka yapabileceğim bir şey yok mu??

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
Kütüphanede oyuna sağ tıkla>özellikler>oyun önbelleginin bütünlüğünü doğrula (yada öyle bir sey) tıkla sorun çözülmesi lazım...

Fragger

Dekan
Arkadaşlar merhaba.Dün akşam bilgisayarı Windows 10'a (Windows 8'den) yükselttim.Bugün Steamdan CS:GO yu açmaya çalışırken bir hata ile karşılaştım.Aslında hata demek yanlış olur.OYNA Butonuna bastığım zaman ekranda Counter Strike: Global Offensive Başlatılıyor diyor.Bir süre sonra yazı gidiyor ve oyun açılmıyor.Şu an acayip sinir oldum.Lütfen yardım edin.
Steam'dan CS:GO' nun dosya doğrulama işlemlerini yapabilirsin.

BerktaN

Üyecik
Şu an son 1 defa doğrulama yapıcam.İşe yaramazsa kotanın yenilenmesini bekleyip oyunu silip yükleyeceğim......:(

SwateR

Dekan
Gerçi hata olarak geliyor ama DirectX ve Visual C++ programlarını güncellemeyi deneyin.

BerktaN

Üyecik
Hatayı Çözdüm.Oyunda FPS artışı için BAŞLATMA SEÇENEKLERİne bir kaç kod eklemiştim.O kodları silince garip bir şekilde oyun açıldı.Hepinizi uğraştırdığım için özür dilerim....

stat counter