CS:GO Overwatch Sessiz Koşma Hk.

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Arkadaşlar bir kaç kez Overwatch izledim ama 1-2 Kişinin sessiz koştuğunu farkettim, sizce bu bir bug mı yoksa böyle bir hile var mıydı? Bu şekilde oynayan kişileri farklı türde hile kullanıyor olarak şikayet ettim. Aynı zamanda bu sessizlik olayı olan kişilerde wall, aim hack vardı.

kaizen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bug değil evet öyle bir hile bulunmaktadır.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Güzel oyundu da valve hile konusunda sınıfta kaldı çoğu oyuncuyu kaybetti millet artık csgo oynamıyor eskiden aramayı başlatır başlatmaz oyun bulurdu şimdi çok uzun sürüyor..

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Güzel oyundu da valve hile konusunda sınıfta kaldı çoğu oyuncuyu kaybetti millet artık csgo oynamıyor eskiden aramayı başlatır başlatmaz oyun bulurdu şimdi çok uzun sürüyor..
Rank MG1 Dust II mapinde arama yaparken en az 3 Dakika bekliyorum, genellikle 4. Dakikada buluyor. CCleaner ile temizlik yapıp bilgisayara restart atmadan oyuna girersem yasak yazılım tespit edildi diyor, adam oyunu olduğu gibi hileyle açıyor sorunsuz oynuyor...

Durumun özeti maalesef böyle;
2D80FD9104B2F8729B83B46F76F453133BB02DC4

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bu vac sistemi saçma eskiden oyun nadir hile gelirdi şimdi nadir temiz oyuncu geliyor ben en global oldum oyununu bıraktım uzun zamandır oynamıyorum aslında sürekli oynadığım arkadaşlarım bıraktığı için bende onlara uydum hile çok malesef ve her rankta var..

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bu vac sistemi saçma eskiden oyun nadir hile gelirdi şimdi nadir temiz oyuncu geliyor ben en global oldum oyununu bıraktım uzun zamandır oynamıyorum aslında sürekli oynadığım arkadaşlarım bıraktığı için bende onlara uydum hile çok malesef ve her rankta var..
Artık millet öyle bir bıktı ki chate bakıyorum, resmen "sen hilesin!!! asıl sen hilesin!!!" kavgası yapıyorlar, ses kasıp adamı vuruyorsun wall diyorlar kapı arkasından vuruyorsun wall diyorlar hs atıyorsun zaten o otomatikman aim hacke giriyor... Umarım ilerleyen zamanlarda etkili bir yöntem bulunur.