CS:GO nasıl yüklerim

Bu konuyu okuyanlar

emirhanssx

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba;
1 hafta sonra falan cs:go alacağım ama şimdiden kurup haftaya hesap almayı düşünüyorum.Böyle bişey olabilir mi mesela herhangi bir siteden cs:go yükleyip 1 hafta sonra orjinal oynuyabilirmiyim?

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Merhaba;
1 hafta sonra falan cs:go alacağım ama şimdiden kurup haftaya hesap almayı düşünüyorum.Böyle bişey olabilir mi mesela herhangi bir siteden cs:go yükleyip 1 hafta sonra orjinal oynuyabilirmiyim?

Hayır böyle bir şey yapamazsınız ancak, CS'GO olan bir arkadaşınızla Steam üzerinden kütüphaneleri paylaşarak oyunu indirebilirsiniz ya da direkt arkadaşınızın hesabından. Sonrasında kendi hesabınıza CS'GO aldığınızda zaten direkt olarak giriş yapabilirsiniz.

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
İlk önce Steam masaüstü uygulamasını indirip bilgisayarına yüklüyorsun sonra steam'a üye olman lazım üye olduktan sonra (Herhangi bir kredi kartı, hesap kartı veya ininal kart) ile 24 TL karşılığında oyunu satın alıp dosyaları indirmeye başlayabilirsin.

emirhanssx

Asistan
Reaksiyon puanı
18
İlk önce Steam masaüstü uygulamasını indirip bilgisayarına yüklüyorsun sonra steam'a üye olman lazım üye olduktan sonra (Herhangi bir kredi kartı, hesap kartı veya ininal kart) ile 24 TL karşılığında oyunu satın alıp dosyaları indirmeye başlayabilirsin.
steam masaüstü uygulamasını nasıl indireceğim.?

---- Mesajlar birleştirildi ----

steam masaüstü uygulamasını nasıl indireceğim.?
pardon abi bende cs:go masaüstü uygulaması gördüm.Zaten steam var üyeyimde şimdiden indirmeyi düşünmüştüm.Neyse olmuyormuş

Son düzenleme: