CS GO MAP Yüklenirken Atıyor

Bu konuyu okuyanlar

scivan4912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar

Öncelikle konuyu yanlış yere yüklediysem affola yeniyim.
Arkadaşlar ben yeni bi ekran kartı aldım r7 240. Steam den cs go aldım yükledim oyunu açtım hangi moda hangi map a girersem gireyim map yüklenirken oyun bazen "failed to lock vertex buffer in cmeshdx8" hatasını verip kapanıyor bazende hata vermeden aynı yerde kapanıyor. Daha oyunu oynayamadım. İnternette bir çok foruma baktım herhangi bişey bulamadım diğer teknik özelliklerim;

İntel pentium e6700
Ram 2 gb
Windows 8.1 kullanıyorum

Yani ne yaptıysam olmadı şuanda da oyunu sildim yeniden yükliycem
Yardımcı olursanız çok sevinirim
Saygılarımla.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ram 2gb. Az degil mi cs için ?

scivan4912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows için;
  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
kardeşim oyunun istediği sistem özellikleri bunlar kaldıki ben bu oyunu nvdia g210 ile açıyordum yani sistemle alakalı bi sıkıntı değil
Üstelik kardeşim bi oyunu açmak için ekran kartı %70 etkilidir geri kalanlan %30 u ram işlemci oluşturur

Ahmet435626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende var onceden sıkıntı yoktu.Bigun ekran kartim yandi formata felan gitti 32 den 64 bite yukseltmis.Ama bendeki sorun bence ekran karti olmamasindan.
Simdi on boarda bagli.nolur nolmaz diye sildim oyunu yakin zamanda tekrar yukliycem.Formata gitmeden once 32 bitti bende oyunu yerel disk d ye kurmustum.ordan yeni indirdigim steamin icine atip dosya dogrulama yaptim yanlis bisey varsa ondanda kayanklanmis olabilir.Cozersen yaz buraya.