CS GO M4A1-S VS M4A4

Bu konuyu okuyanlar

EmreKck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıktanda gördüğünüz gibi m4a1 ile m4a4 arasında kaldım.Birisine skin alacağım.Hangisine alayım?
NOT (SPRAY KONTROLÜM KÖTÜDÜR)

Dragon Lore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tabiki m4a1s spray kontrol etmeyi öğrenmen senin için daha iyi olur aslında

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hangisini kullanıyorsan onu tercih edeceksin spreyide ak-47 ile öğreneceksin ama sprey öğren üst ranklarda çok lazım olacak.. :)

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Hangisini kullanıyorsan onu tercih edeceksin spreyide ak-47 ile öğreneceksin ama sprey öğren üst ranklarda çok lazım olacak.. :)
Haklısın dostum. Ama konu sahibine sesleniyorum spray öğrenmekten kasıt 30 mermiyi aynı noktaya atmaya çalışmak değil. Bir adamı zaten 8-10 mermide vuramıyorsan bir dur, tepme sıfırlansın öyle ateş et. Ben sadece M4A4 ve Ak-47 silahlarının ilk 8 mermisinin sprayini biliyordum. Buna rağmen kartala kadar çıktım.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Haklısın dostum. Ama konu sahibine sesleniyorum spray öğrenmekten kasıt 30 mermiyi aynı noktaya atmaya çalışmak değil. Bir adamı zaten 8-10 mermide vuramıyorsan bir dur, tepme sıfırlansın öyle ateş et. Ben sadece M4A4 ve Ak-47 silahlarının ilk 8 mermisinin sprayini biliyordum. Buna rağmen kartala kadar çıktım.
Kolay kolay öğrenilecek bişey değil el alışkanlığı lazım ben zamanın bilmeden güzide kadar çıktım o zamanlar heycanlıyız keleş olduğumuzda bile global olmuş gibi seviniyorduk güzide'den sonra ben alıştırma yaparak öğrendim global kadar da çıktım global'i çok gözde büyütmemek lazım takım iyi olacak infolar hemen verilecek smoke'ları atacağın yeri bileceksin 7 kişilik bir takımdık herkes kendini biliyordu alışmıştık başka kişilerle çok nadir giriyorduk oyuna alıştığın kişilerle oynayacaksın bu oyunu herkes dağıldı hileler bezdirdi artık..

Reaksiyon puanı
119
oyun sprayden ibaret zaten öğrenmen için a4 tavsiye ediyorum dm lerde a4 kasıl

---- Mesajlar birleştirildi ----

m4a1 de mermiler düz gidiyor a4'e göre evet ama 20 mermisi var herhangi bi push durumunda çok zorluk çekersin aimin iyi olması lazım only hs anlıyacağın

Son düzenleme: