Cs:Go Fps Drop Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Stawkeye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam yaklaşık 1 senedir csgo oynuyorum fakat hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım diyelimki inferno haritasında oynuyorum 150-200 fps derken birden 2-30 fps e düşüyor bu düşüş 10-20 saniye bazende 40-50 saniye sürüyor ve bu beni çok gıcık ediyor ve oyuna olan sevgimi azaltıyor lütfen yardım edin!

--Bilgisayarımın Özellikleri--
-8gb ram
-Nvidia Geforce 940MX ekran kartı
-i7
-8.Nesil

Bildiğim şeyler bukadar Umarım yardım edersiniz şimdiden sağolun.

Reaksiyon puanı
0
Sistemin çok mu ısınıyor?
MSI AfterBurner ile sıcaklık degerlerini oynarken paylaşır mısın?
Map deyken paylaş

Reaksiyon puanı
76
Laptoplarda bu kaçınılmaz bir şey bir daha laptop alacaksanız oyun için iki kez düşünün. Şarja takıp deneyin. Olmazsa güç seçeneklerinden en düşük işlemci yönetimini %99 yapın. Olmadı mı? %temp% yap enterla çıkan her şeyi sil. Hala mı olmadı? Çalıştır yaz enterla çıkan yere temp yaz her şeyi sil. Hala mı olmadı beh? O zaman çalıştır yaz recent yaz her şeyi sil. Olmadıysa bi bardak soğuk su iç

Reaksiyon puanı
0
Laptoplarda bu kaçınılmaz bir şey bir daha laptop alacaksanız oyun için iki kez düşünün. Şarja takıp deneyin. Olmazsa güç seçeneklerinden en düşük işlemci yönetimini %99 yapın. Olmadı mı? %temp% yap enterla çıkan her şeyi sil. Hala mı olmadı? Çalıştır yaz enterla çıkan yere temp yaz her şeyi sil. Hala mı olmadı beh? O zaman çalıştır yaz recent yaz her şeyi sil. Olmadıysa bi bardak soğuk su iç

Windows Prefetech içindeki dosyalarıda silmeyi unutma

Reaksiyon puanı
76
Çalıştır yaz enterla msconfig yaz önyükleme gelişmiş seçenekler işlemci sayısını tikle ve oradan en sondaki sayıyı seç

Stawkeye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim fakat ben oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum anlattığım gibi ara sıra donuyor hepsini yaptım olmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

zaten şarjda oynuyorum sarjdan çıkarınca oyun açılmıyor bile öyle diyeyim

Windows Prefetech içindeki dosyalarıda silmeyi unutma
Prefetech değil Prefetch onuda yaptım olmadı

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
76
teşekkür ederim fakat ben oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum anlattığım gibi ara sıra donuyor hepsini yaptım olmadı

zaten şarjda oynuyorum sarjdan çıkarınca oyun açılmıyor bile öyle diyeyim

Prefetech değil Prefetch onuda yaptım olmadı
Valla o zaman suyu bozdolabından çıkarmanın vaktidir :D