CS: GO Fps 120-200 den 20-30 a düşüyor

Bu konuyu okuyanlar

Crossby...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyuna önceden çok girerdim ve fps yönünden hiçbir sıkıntım olmazdı sistemim yeterli yani ancak csye bir süre ara verdim sonra tekrar girdiğimde fps oyunda 15-20 vb oluyor ekran kartlarının driverlarını güncelledim(intel ve amd)internette gösterilen ayarları yaptım ama çözüm bulamadım biraz düzelir gibi oldu ama bu seferde drop girmeye başladı sorunun çözümü hakkında fikri olan var mı?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Bilgisayarının tüm özelliklerini detaylı bir şekilde açıklarmısın?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
intel core i5 5200 U 2.20 ghz, 8gb ram, amd radeon r5 m330, intel hd graphics 5500, 2gb ram windows10 laptop

sisteminizin donanımı yetersiz gelmeye başlamış cs go güncelleme aldıkça dahada güçlü bir sistem istemeye başlıyor grafik ayarlarını minimumda tutmayı ihmal etmeyin

Crossby...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sisteminizin donanımı yetersiz gelmeye başlamış cs go güncelleme aldıkça dahada güçlü bir sistem istemeye başlıyor grafik ayarlarını minimumda tutmayı ihmal etmeyin
oyunu oynatmada bir sıkıntı yok ayarlar düşük başlatma seçeneklerine komutları yazdım oyunda ana menüde vs hala fps fazla sadece savaşa girdikten sonra çatışmada felan oluyor ve sistemi benden düşük arkadaşlar çok rahat 120 fps alıyor.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
oyunu oynatmada bir sıkıntı yok ayarlar düşük başlatma seçeneklerine komutları yazdım oyunda ana menüde vs hala fps fazla sadece savaşa girdikten sonra çatışmada felan oluyor ve sistemi benden düşük arkadaşlar çok rahat 120 fps alıyor.

Onların sistemleri masaüstüyse işler biraz daha değişebilir

Crossby...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hayır laptop ve ram felan 4gb

---- Mesajlar birleştirildi ----

benim sıkıntım olmuyordu normalde sonradan olmaya başladı ve sistem kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü sadece bu oyunda böyle xbox dvr felan kapalı ve ben oyunu 1-2 ay önce oynarken hiçbir sıkıntı yoktu çok rahat oynuyordum bu süreç içinde oyun o kadar gelişmiş olamaz bence

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
hayır laptop ve ram felan 4gb

---- Mesajlar birleştirildi ----

benim sıkıntım olmuyordu normalde sonradan olmaya başladı ve sistem kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü sadece bu oyunda böyle xbox dvr felan kapalı ve ben oyunu 1-2 ay önce oynarken hiçbir sıkıntı yoktu çok rahat oynuyordum bu süreç içinde oyun o kadar gelişmiş olamaz bence

Bir çok kişi rahatsız bu durumdan cs go sürekli güncelleme alıyor laptobunuzu formatlamayı deneyin belki biraz daha artış yaşarsın