CS:GO Bilek oyuncularını görelim

Bu konuyu okuyanlar

Poker1223

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar ben bir bilek oyuncusuyum haliyle mouse yi öyle kolla yapamam bu yüzden 1000 dpı sensivity 3-2 arası oynarım ama benim sorunum veya bilek oynayanların sorunu mouseyi hep kaldırmak gerekir ve kaldırdığında her koyduğunda o aim yukarı aşağı bozulur yolda yürürken falan hele adam çıksa çok küçük gibi gelir ama öyle olmaz bu durumu yaşayan aradaşlar nasıl kurtulacağız bundan mouseden mi kaynaklı anlamış değilim yoksa sensivity mi dpi mi? insallah bu konu benim gibiler için hayırlı olur

Ayrıca en merak ettiğim konu oyunda sensivity mi düşük olmalı dpı mı buna göre yeni başlayanlar öğrensin veya böyle alışsınlar artık ve benimde sorunum dpı düşürünce veya yükseltince E satın alma menüsü hızlı veya yavaş oluyor bu yüzden 1000 sabit tutuyorum dpı ne yaparsam yapayım E menüsüne etki etmeyecek bir kod varmıdır teker teker sorulara fiirleri olan cevaplasın benim için ve diğer kişiler için önemli konular

TEŞEKKÜRLER HERKEZE ŞİMDİDEN.

astecrowder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum bende bilek aimerım. Ben oyun içi ayara dokunmadım. Mause 1200-1300 dpı cs go için. bu yüzden mause kaldırmıyorum orta boylu bir mause pad alırsan soldan sağa tam tur olur. Ben logitech g300s ile oynuyorum. Sen ise daha hassas olsun dersen razerda sensör var çevirme hızına göre dpı hassasiyetin değişiyor. Ben alıştığım için g300s den memnunum elimi kaldırmıyorum. Elime oturması ve makrolar istediğim yerde. wasd harici bir klavye yuşu sadece shift kullanıyorum. 2 seçenekten birine göz atabilirsin.

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Ben karışık oynardım. Yön değiştirmek için ön kol, aim almak için bilek oynardım. Hiç sıkıntı yaşamamıştım :) Bu arada 400 dpi + sens 1.59

Son mesajlar