Cs 1.6 sunucu kurmak istiyorum bunun için ne gerekli?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar cs 1.6 da sunucu kurmak isitiyorum ne yapmam gerekli örneğin ilk başlarda 50 ip sunmak

1 - Evde yapabilirmiyim yapabilirsem neler gerekli , yoksa hosting firmaları bana ne gibi bir seçenek sunar
2- Lag , los , ping sorunu olmadan kaliteli bir ortam sunmak istiyorum .
Detaylı bilgiye sahip olan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim .

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar cs 1.6 da sunucu kurmak isitiyorum ne yapmam gerekli örneğin ilk başlarda 50 ip sunmak

1 - Evde yapabilirmiyim yapabilirsem neler gerekli , yoksa hosting firmaları bana ne gibi bir seçenek sunar
2- Lag , los , ping sorunu olmadan kaliteli bir ortam sunmak istiyorum .
Detaylı bilgiye sahip olan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim .
En az evinde 100 mhps internet hızı lazım internetinin kopmaması gerekir bunun için çok güçlü bir pc lazım Port server açıcağın için herşeyi güvence altında alman lazım

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
tamam da bana detaylı bi bilgi lazım
Sana temel bilgileri söyledim o sunucu pc nin çok iyi bir soğutma sistemi olması lazım oyun falan oynadığınızda o pc oyun oynarmış gibi iş yapıyor ve büyük yük altında çalışıyor youtube dan nasıl server açacağın ile bilgiler var ama açıklık falan bırakmaman lazım yoksa senin evdeki internetin ip adresini öğrenirseler virüs gibi bir çok bela alabilirsin başına

Arkadaslar ilginiz için sagolun ama ben bu islerde detayli anlayan birine ihtiyacim var verdiginiz bilgilerle bi yere ulasamam

Selamlar ;

Ne istediğinizi tam olarak anlayamadım birisi size adım adım kursun çalışır hale mi getirsin ? Profesyonel destek almalısınız ancak evde yapılacak bir şey değil sizin istediğiniz yada aylık 4-5 bin verip 50/50 internet lırsınız. Ups ve soğutma tarafını halledip 5.000 $ da sunucu yatırımı yaparsanız evden de olabilir.

Selamlar ;

Ne istediğinizi tam olarak anlayamadım birisi size adım adım kursun çalışır hale mi getirsin ? Profesyonel destek almalısınız ancak evde yapılacak bir şey değil sizin istediğiniz yada aylık 4-5 bin verip 50/50 internet lırsınız. Ups ve soğutma tarafını halledip 5.000 $ da sunucu yatırımı yaparsanız evden de olabilir.
Hocam istediğim sunucu kurmak evde sistemi kurmak evet cok pahalı , hosting firmalarından paket alıp yapmayı dusunuyorum ve programlarla aram yok nasıl yapılacagını bılmıyorum kısacası

stat counter