Crysis Türkçe dublajı seslendirenler

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Türk oyun tarihindeki en kapsamlı Türkçe oyun Crysis’i kimler seslendirmiş diye merak ediyorsanız işte sizlere Crysis’i seslendirenlerin isimlerinin tam listesini sunuyoruz. Bir kez daha böyle güzel bir oyunu %100 Türkçe olarak bizlere sundukları için Crytek ekibine ve Yerli kardeşlere sonsuz Teşekkürler. Bu oyunu orjinal almak için yüzlerce sebebiniz var. Ama en önemlisi Türkçe olması ve Türk kardeşlerin bizlere sunmuş olmasıdır. Herkese iyi oyunlar.

[size=10pt]Kaynak[/size]

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
gerçekten seslendiren arkadaşları ve yapımcı firmaları kutlarım gerçekten çok iyi bir iş başardılar süper bir oyun.

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Bunu her yerde söylüyorum. Bu kadar emek ardından çıkan bu profesyonel olarak yerelleştirilmiş iş bu ülkede satmazsa bir daha Türkçe oyunu AB'Ye girene kadar beklemeyelim (yani o da alır bi yüz sene falan :p ondan öyle dedim).

Oyunda Türkçe dublaj sayesinde iyiden iyiye film izliyormuşsunuz gibi oluyor. :)

Şimdi bu yerelleştirme çalışması Crytek'in girişimiyle yapıldı. Eğer iyi satarsa dağıtıcısı olan EA, bu tür popüler oyunları da Türkçe yapalım, satalım diye girişimde bulunacaktır. Sonuçta bizdeki oyun oynayan sayısından az nüfusa sahip ülkelerin dillerinde çıkan oyunlar/yazılımlar var. Gerçekçi bir benzetim yapayım: Fince veya Yunanca yazılım çıkıyorsa ve Türkçe çıkmıyorsa bunun sebebi biziz.

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
evet gerçekten haklısın herşeyin sebebi bizleriz sadece istemekle yetiniyoruz 3-5 kişinin çabasını tabi önemsemezler ama bu oran miyonlarla çarpılırsa görmezden gelemezler.

TheRed

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun hayatını bırakalı 4-5 sene oldu ama kesinlikle desteklenmeli... bende ilgileneceğim bu oyunla .

Son mesajlar