Crysis Failed to load the Game DLL! hatası

Bu konuyu okuyanlar

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
arkdaşlar ben crysisi yükledim crysis 2 falan değil crysis olanını razoru kurdum crack yaptım böyle bi sorun çıktı windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum
5c7ku.png

işte resim bu açarken böyle oluyor internette araştırmadığım yer kalmadı ingilizce sitelerde var ama pek anlamam ben ingilizceden yardım edin lütfen yaa

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
oyun dosyasında sorun var. hangi dll dosyası olduğunu da yazmamış. başka bir yerden indirip tekrar kurman lazım.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
cracki
C:\Program Files\EA Games\Crytek\Crysis\Bin32 içine kopyala

olmazsa kaldır baştan kur ardından sırasıyla patch 1.1, 1.2, 1.2.1 i kur kaldırdıktan sonra kayıt defterine

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
cracki hangi klasöre yapıyorsun

C:\Program Files\EA Games\Crytek\Crysis\Bin32 ye yapacaksın cracki

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu hatadan önce cd yi yerleştirin dio ingilizce olarak sonra crack yapıyorum böyle oluo
o zaman crack dosyasında sorun var. netten sadece crack dosyası ara. yeni bir crack ile dene. cracki de orjinal crysis.exe ile kopyala/değiştir.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
illegal oyun başka ne bekliyordun ki !

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar biraz daha araştırdım adamın biri başka forumda vista sp2 yapmış uyumluluğu çalışmış bende deneyeyim dedim yaptım çalışıyor şuan yinede yardımlarınız için teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zencicek C:\Program Files\EA Games\Crytek\Crysis\Bin32 ye yapacaksın cracki

benim bilgisayrımda yerel disk c program files te yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de sendeki gibi aynı sorunlar vardı.BAŞLAT mebüsünden Electronic Arts crysis'i oyna seceneğine bastığım zmn oyunu açtı denemeye değer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de sendeki gibi aynı sorunlar vardı.BAŞLAT mebüsünden Electronic Arts crysis'i oyna seceneğine bastığım zmn oyunu açtı denemeye değer

gerçekten de böyle yapınca açtı bu sorunu alanlar denesin bence. hiç uğraşmayın. bu arada çok teşekkür ederim bu bilgiyi paylaştığın için :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bana naolursunuz cevap verin bende orginal sidi istiyo crack&şifre diye dosya var onu da attım crysisin içine ama olmadı lütfen altarnatif kolay ve %100 olcak bir işlem söyleyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
başlattan ply crysis yazan yerden girersen hata vermiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:abi öok saolun bende aynı hataydı wim 7 64 bitti bin 32 crack yapınca çalıştı:clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben Windows 8 kullnıyorum crysis simgesine tıklıyorum ama hata felan almıyorum oyundaaçılmıyor bi yardımcı olun lütfen:helpsmilie:

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ben Windows 8 kullnıyorum crysis simgesine tıklıyorum ama hata felan almıyorum oyundaaçılmıyor bi yardımcı olun lütfen:helpsmilie:
Netten reloaded crackfix diye arat,indir sonra içindekileri oyunun kurulu olduğu klasöre at,sanırım sorunun bu şekilde çözülür