Crysis 3 mü Farcry 3 mü?

Bu konuyu okuyanlar

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Multiplayer var, co-op var. Hikaye modu da çok güzel.
Open world FPS çeşidi serbest dolaşabiliyorsun GTA gibi bi nevi. Deneyim puanlarıyla yetenekler kazanıyorsun avladığın hayvanlardan atıyorum silah taşımak için çanta yapıyorsun kendine daha fazla silah taşıyorsun, bitkilerden ilaç yapıp sağlığını iyileştiriyorsun çok yönlü bir oyun. Crysis hayranıyım 3'ü daha oynamadım ama Far Cry 3 derim ben.
Oyunu nereden alacaksın? $19.99'a veya 34 TL'ye aldım ben sitelerde fiyat falan araştırıp al.

TsamV

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle şunu söylemek istiyorum oyun gereksinimlerini ayrıntılı bir şekilde oku ve pcne uygun olup olmadığını iyi araştır sonra tercihine başla eğer tercih edecek olursan bence crysisi 3 al türkçe olması bir yandan iyi, crysisi 3 dx11 istiyor bilesin.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ben Fry Cry 3 ü daha denemedim. İndirdim duruyor. Crysis 3 daha bir güzel geldi bana sanki.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
PC' in sağlamsa Crysis 3 derim. Hem oynanış hem grafik bakımından...

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Dostum sana harbi oyuncu olarak yanıt vereyim, kesinlikle Far Cry 3 al. Crysis 3 ü sadece grafik için alırsın ama seneryo,oyun,eğlence ve harika bir dünya için Far Cry 3 derim. Pişman olmayacaksın emin olabilirsin.

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bence farcry 3 al ben crysis 3 aldım hikaye modu güzel fakat multisi çabuk sıkıyor insanı:)

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Online oynamak için al oyunları bu sebeple en güzel seçenek crysis3 olur çünkü fc3 kendini çok tekrarlıyor

TylerDurden97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim bilgilerinize pc dx11 Crysis3 mp için alcam

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Öncelikle şunu söylemek istiyorum oyun gereksinimlerini ayrıntılı bir şekilde oku ve pcne uygun olup olmadığını iyi araştır sonra tercihine başla eğer tercih edecek olursan bence crysisi 3 al türkçe olması bir yandan iyi, crysisi 3 dx11 istiyor bilesin.

Eyw kardesim crysis3 bitirdim fakat mp oynamak isyorun bu yüzden orjin alcam