[ÇÖZÜM] CS: GO 2. Maça Girerken Oyundan Atma Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar;

Bir çoğumuz cs go da 2. rekabetçi maçına girerken devam yazısında oyundan atma sorununu yaşıyoruz. İnternette çözümleri var ancak dosyaların yerleri değiştiği için bir işe yaramıyor. Bende bu sorunu çözmek isteyen arkadaşlarımız için video hazırladım. Artık rahat rahat ardarda rekabetçi maça girebilirsiniz :)

Kısaca yazılı anlatım;

Öncelikle Steam'in kurulu olduğu yere geliyoruz. userdata klasörüne giriyoruz. Burada karmaşık sayılar yazan bir klasör olur. Eğer aynı bilgisayardan 2 veya daha fazla hesaba giriyorsanız daha fazla klasör olabilir. Zira bende de olduğu gibi. Cs go oynadığınız hesabın klasörünü bulmanız lazım. Bu da deneme yanılma yoluyla olacak. Daha sonra "\730\local\cfg" klasörlerini takip ederek video dosyasını buluyoruz. Bunu not defteri ile açarak "setting.mem_level" değerini sıfır yapıyoruz ve kaydediyoruz. İşlemimiz tamamdır.

rawkid

Hacı şöyle birşey var, ben oyunu oynarken pc donuyor ve bazen oyundan atılıyorum bazen CTRL + Shift + Del yapıp görev sonlandırıyorum. Hatayı çözemedim ki nedir ne değildir. Bazen 5dk oynayabiliyorum bazen de 15dk. Bak dikkatini çekeyim oyuncular beni şutlamıyor pc error veriyor .s

Hacı şöyle birşey var, ben oyunu oynarken pc donuyor ve bazen oyundan atılıyorum bazen CTRL + Shift + Del yapıp görev sonlandırıyorum. Hatayı çözemedim ki nedir ne değildir. Bazen 5dk oynayabiliyorum bazen de 15dk. Bak dikkatini çekeyim oyuncular beni şutlamıyor pc error veriyor .s
Kütüphaneden oyunun ustunde sağ tıkla özelliklere bas. Yerel dosyalara gelip oyunun önbellek bütünlüğünü doğrula. Eksik felan varsa düzeltir. Yine aynı sorun olursa driver konusuna gireriz.

Allah razı olsun vallahi aylardır uğraşıyorum çok çok çok çok teşekkürler.BRAVO

bilader s.a bende senın videoda gösterigin mem level zaten 0 ama genede oyundan atıyor 5 saniye bekleme yerinde başka çözüm varmıdır ??
--- Gönderi Güncellendi ---
Her şey'den atıyor derken tam olarak sorununuzu anlamadım. Sorununuzu detaylı bir şekilde anlatır mısınız?
başka bi çözümü varmı hocam ?

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
bilader s.a bende senın videoda gösterigin mem level zaten 0 ama genede oyundan atıyor 5 saniye bekleme yerinde başka çözüm varmıdır ??
--- Gönderi Güncellendi ---

başka bi çözümü varmı hocam ?
Probleminizi tam olarak anlamadığım için başka bir çözümü olup olmadığını şuanda bilemiyorum. Problem tam olarak nedir?

Diyorum ki video çekmişsin ya mem level 0 yapın map değişirken oyundan atmaz diye benimki zaten mem level 0 yazıyor ama genede map değişirken 5 saniyelik bekleme süresinde oyundan atıyor başka çözüm varmı diye sormuştum

aynen bende de mem level 0 ama yınede oyundan atıyor çözüm bu değilmiş .
bazı yerlerde csgo dosyalarından cfg de bi şey duseltıyorlar ama dosyada bende yok farklı çözümler arıyorum ama yok
sistemim 32 bit oldugundan dolayı kapandıgınıda soyleyenler var

Arkadaşlar selamun aleykum oncelıkle bi sorunumuz var benim steam hesabımdan cs go ya rahatlıkla girebiliyorum fakat kardeşimin hesabından girmeye çalıştığımızda oyuna girerken devam et yazısına tıkladığımız anda atıyor oyundan cs go exe durduruldu diye. işin garibi aynı bilgisayardan bana hata vermezken kardeşime vermesi çözümü olan var mı ? iyi forumlar..

Dust 2 den atıyor beni. Harbiden çok garip. Hem ikinci oyuna girerken atıyor hemde Dust 2 de atıyor. Dust 2 de henüz oynayamadım. Çözüm yok mu?
bu söylenen yöntemi denedim ama olmuyor. ÇÖZÜM

Dust2 güncellendiği günden beri hiç dust 2 ye giremedim harita yüklenirken en sn tam oyuna girerken oyundan atıyor. diğer maplarda sıkıntı yok ama dust 2 ye giremiyorum dust 2 olmadan hiç bi anlamı yok :( lütfen bir yardım. ekran kartım NVIDIA GEFORCE 610M 2gb

SELAMIN ALEYKUM bende şöyle bir sorun var mağlum yeni dust 2 aşırı berbat kastırıyor felan pc i ama t base yada ct baseden çıkıp longa girdiğimden sonra ise oyun çöküyor çökmeyen bir kaç map var mirage ,cache ve bi tane hydra mapi fln yani açıkcası bu son güncellemeden sonra oldu bu arada 32 bit sistem yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

stat counter