[Çözüldü]Windows 8.1 Gunceledim Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Turbeyli42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler Gunceledim yeniden başlat dedi dikkatimi şimdi açılmıyor anakart markası geliyor orda kalıyor tekrarlıyor hep
65413

---- Mesajlar birleştirildi ----

İlk başta geliyor ekran sonra fotoğraftaki gibi geliyor tekrarlıyor hep

Son düzenleme:

Turbeyli42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayir bişe yapmadım bir biosa girdim hardiski seçtim yeniden baslatim daha sonra bişe.olamdi güvenli moda da giriş.olmuyor f8 falan olmuyor

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bilgisayarınızı başlatın bir kaç saniye bekleyip power tuşundan kapatın. Bu işlemi bir kaç kez tekrar edin. Windows kurtarma seçeneklerinin olduğu mavi ekran gelmesi lazım, (eğer aktif ise) sistem geri yükleme noktasını kullanarak güncelleştirmenin yapıldığı tarihten önceki bir zamana sistemi geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.
Menüde yer alan kurtarma seçenekleri hakkında bilgiye, açıklamalara ne anlam ifade ettiklerinin bilgilerine şuradan bakabilirsiniz. Anlatım Windows 10 için ama seçeneklerin işlevleri hemen hemen aynı. Kolay gelsin.

Turbeyli42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarınızı başlatın bir kaç saniye bekleyip power tuşundan kapatın. Bu işlemi bir kaç kez tekrar edin. Windows kurtarma seçeneklerinin olduğu mavi ekran gelmesi lazım, (eğer aktif ise) sistem geri yükleme noktasını kullanarak güncelleştirmenin yapıldığı tarihten önceki bir zamana sistemi geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.
Menüde yer alan kurtarma seçenekleri hakkında bilgiye, açıklamalara ne anlam ifade ettiklerinin bilgilerine şuradan bakabilirsiniz. Anlatım Windows 10 için ama seçeneklerin işlevleri hemen hemen aynı. Kolay gelsin.
kurtarmam aktif degildi yani yedekledim hiç öyle

---- Mesajlar birleştirildi ----

sorunu çözdüm biosu sıfırladım kaydetım ve sorun çözuldu teşkur ederim

Son düzenleme: