[Çözüldü] Windows 10 3 Saattir Format Atıyor

Bu konuyu okuyanlar

eMİRKs

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Merhaba Windows’un bu bilgisayarı sıfırla seçeneğinden yerel disk c (250gb Samsung evo ssd) ve yerel disk d (1 tb wd cavair blue 7200rpm) her ikisinde seçip format attım ve şu ekranda kaldı;
image.jpg

beylerbeyli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herhalde formatlama islemi tamamlanmis, senin sistemi hangi yöntemle giris yapacagini soruoyr suan, del basarsan bios ayarlarina yada F11 iile boot menüsü gelecek, format atilmis ise, kurmak icin cd yada USB tak devam et.

eMİRKs

Asistan
Reaksiyon puanı
11
herhalde formatlama islemi tamamlanmis, senin sistemi hangi yöntemle giris yapacagini soruoyr suan, del basarsan bios ayarlarina yada F11 iile boot menüsü gelecek, format atilmis ise, kurmak icin cd yada USB tak devam et.
Del veya f11 e basıyorum fakat herhangi bir bios menüsüne atmıyor kafayı yiyicem

beylerbeyli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kablolu klavye mi takili
yoksa bluetoot mu

---- Mesajlar birleştirildi ----

bazi sistemler bluetooth klavye ve maus algilamiyor, varsa kablolu bir klayve tak sistemi kuruncaya kadar

Son düzenleme:

eMİRKs

Asistan
Reaksiyon puanı
11
kablolu klavye mi takili
yoksa bluetoot mu

---- Mesajlar birleştirildi ----

bazi sistemler bluetooth klavye ve maus algilamiyor, varsa kablolu bir klayve tak sistemi kuruncaya kadar
Kablolu takılı kablosuz ürün kullanmıyorum :d

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba Windows’un bu bilgisayarı sıfırla seçeneğinden yerel disk c (250gb Samsung evo ssd) ve yerel disk d (1 tb wd cavair blue 7200rpm) her ikisinde seçip format attım ve şu ekranda kaldı;Ekli dosyayı görüntüle 37165
Merhaba,
Biosa girmeniz gerekiyor. Bilgisayar mouse ve klavyeni görüyor mu? Klavyeyi başka portlarda deneyin.

eMİRKs

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Merhaba,
Biosa girmeniz gerekiyor. Bilgisayar mouse ve klavyeni görüyor mu? Klavyeyi başka portlarda deneyin.
bilgisayar kendisi otomatik bi 40dk sonra windows kurulum ekranına attı şuan formatladım bilgisayarı teşekkürler