[Çözüldü]Bilgisayarım Penceresinin Görünümü Değişti

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Windows 7 kullanıyorum. Birkaç gün öncesine kadar "Bilgisayarım" penceresinin görünümü olması gerektiği gibi görünüyordu fakat nedense görümü değişti.
Bazı klasörlerin ve C:/ dizininin simgesini değiştirmiştim ama değikliği geri aldım. Şunu da söyleyeyim bu sorun simgeleri değiştirmemden hemen sonra olmadı. Yani sorunun simge değişikliğinden kaynaklı olduğunu sanmıyorum.
Simge boyutunu büyülttüğümde aşağıdaki resimdeki gibi oluyor.
1.png

Sorun şu.
Normalde resimde gözüken C ve E harfli disk bölümlerinin altındaki kırmızı ile belirttiğim yerlerde disk bölümünün doluluk oranını gösteren bir şey vardı. Ama nedense şimdi yok.
Ayrıca bu sorundan önceki alınan bir sistem yedeğini de yükleyemem çünkü sorundan önceki sistem yedekleri şu anda diskte mevcut değil.
Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?
@errno @Ben Kenobi @__kadıköyRAP__

Son düzenleme:

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Şuradakileri yapabilir misin? Seçenek 1 de bat dosyası var indirip onu çalıştır.
Folder View Settings - Reset to Default in Windows 8
Hocam vallaha düzeldi. Çok teşekkür ederim. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
@__kadıköyRAP__
Hocam ilk olarak bat dosyasını çalıştırdım. Bat dosyasını çalıştırdıktan sonra explorer.exe sonlandırıldı. Ben de Ctrl+Alt+Del yapıp görev yöneticisine girdim ve explorer.exe'yi çalıştırdım. Ve sorun sizin yardiminiz sayesinde çözüldü. :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163