Counter Strike Web Browser Based Port v2

Bu konuyu okuyanlar

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba yine ben the dark.Arkadaşlar bugün sizlere anlatacağım olay counter strike la ilgilidir:laugh:.Steam ın Counter Strike Web Browser Based Port v2 diye çıkardığı cs 1.6 benzer bir oyundur.Grafiklerde pek fark yoktur.Bana göre bu oyun
cs 1.6 daha iyi.Şimdi bu oyunları kıyaslayalım
CS 1.6:
1.Bölümleri azdır
2.Sivil kurtarma,bomba kurma modları vardır.
Ama steam ın yaptığı Counter Strike Web Browser Based Port v2 oyun cs 1.6 ya 1000 bin basar.:yes:
Counter Strike Web Browser Based Port v2
1.Birden fazla hatta yüzlerce bölümleri vardır
2.İster üye olup rütbenizi arttırıyorsunuz
3.Yeni modlar var
Zombie survival:Bu modda ct ler zombilere karşı bir hayat mücadelesi veriyorsunuz.
Zombie mod:Bu modda ise bir online oyuncu virüslü zombi olur.O zombi kime dokunursa zombi olur.Eyer tüm online oyuncular zombi olursa zombiler kazanmış olur.
Team deathmach:Bu modda ise ct vs terrorist dir.Hani counterde ölünce diyer bölme kadar beklersiniz.Ama bunda öyle bir şey yok.Öldükten bir kaç dakika sonra tekrar canlanırsınız.
Capture the flag:Bu modda ise mesala ct siniz.Terroristlerin bayrağını kapmak ve kendi bayrağınızı korumalısınız.
Jungernaut:Bu modda ct ler daha çok canlı olurlar ama sadece tek bir ct olur.Terroristlerden kim ct yi öldürürse o ct oluyor.
Clasik:Bu mod bildiğiniz cs modudur.
Yalnız bu oynun en kötü özelliği az silah olmasıdır:(.Silahlar:1.M4A1 2.AK47 3.DESERT EAGLE 4.AWP 5.SHOTGUN(SPAS 12) 6.FRAG GRENADE 7 FLASHBANG 8 SMOKE GRENADE 9 C4
Ve daha çok mod vardır ama bu kadarını hatırlıyorum.:) Ve isterseniz profilinize resim koyabilirsiniz.
Bu oyunu benim size tavsiye ettiğim 3d oyunlar sitesinde bulursunuz.Google a 3d oyunlar yazın.En üstteki siteye tıklayın.Orada counter strike 1.6 diye oyun vardır.O oyuna tıklayın.3d oyunlar sitesinde daha bir çok oyun vardır.

İYİ EĞLENCELER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş peki nasıl üye olucaz bu oyuna? güzel oyun oynuyomda üye nasıl :S :( :(

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık oyunda üye olmak zorunlu galiba ben üye olmadan giremedim