Counter-Strike: Global Offensive

Bu konuyu okuyanlar

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba oyun sever dostlarım sizler'den bir konu hakkında bilgi almak istiyorum uzun yıllar Counter-Strike: Global Offensive oyununu oynadım ama hileler v.b sebepler'den oyunu bıraktım PUBG v.b oyunlara başlamıştım Steam hesabımı'da o vesileyle sattım şimdi arkadaşlarım ile tekrar başlıyacagım ama şöyle bir durum ile başlıcaz Counter-Strike: Global Offensive FACEİT olarak oynıcaz ama merak ettigim konu şu

Steam hesabım yeni
Counter-Strike: Global Offensive hesabım yeni
Faceit Hesabım yeni

bu faceit hesabına üye olduktan sonra oyunu oynayabilmem için Counter-Strike: Global Offensive belirli bir rank'a gelmiş olmam gerekiyormu yada belirli bir saat oynamam gerekiyormu mesela şu anki hesabımda rank yok 30 dakikalık oynama oda cros ayarlarını falan yaptım ama faceit'e bu şekilde rankım yokken girip oynayabilirmiyim bu konu hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden ?

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Faceit üzerinde oyun oynarken Global üzerinde olan rankınız Faceit için önemli değildir. Faceit kendi sistemi mevcut tüm maçlarınız ona göre istatistik tutulur.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Faceit üzerinde oyun oynarken Global üzerinde olan rankınız Faceit için önemli değildir. Faceit kendi sistemi mevcut tüm maçlarınız ona göre istatistik tutulur.
yok onu biliyorum da cs go ya baglamaya çalışıyorum hesabı ama şu uyarıyı veriyor = BAĞLADIĞINIZ PROFİL GEREKSİNİMLERİMİZİ KARŞILAMIYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR OYUN KAYIT MODELİNDEN OLANLARI KONTROL EDİN= böyle bir uyarı alıyorum hesabım yeni daha 10 rekabetçi ile rank bile açılmadı bundan dolayı olabilirmi rankım yok diye 10 maç yapıp en azından orada silver olarak rankımı açmammı gerekiyor ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Olabilir belki Faceit sizden ilk rank değerini istiyor olabilir. Yada Seçkin Hesap vs..

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Merhaba oyun sever dostlarım sizler'den bir konu hakkında bilgi almak istiyorum uzun yıllar Counter-Strike: Global Offensive oyununu oynadım ama hileler v.b sebepler'den oyunu bıraktım PUBG v.b oyunlara başlamıştım Steam hesabımı'da o vesileyle sattım şimdi arkadaşlarım ile tekrar başlıyacagım ama şöyle bir durum ile başlıcaz Counter-Strike: Global Offensive FACEİT olarak oynıcaz ama merak ettigim konu şu

Steam hesabım yeni
Counter-Strike: Global Offensive hesabım yeni
Faceit Hesabım yeni

bu faceit hesabına üye olduktan sonra oyunu oynayabilmem için Counter-Strike: Global Offensive belirli bir rank'a gelmiş olmam gerekiyormu yada belirli bir saat oynamam gerekiyormu mesela şu anki hesabımda rank yok 30 dakikalık oynama oda cros ayarlarını falan yaptım ama faceit'e bu şekilde rankım yokken girip oynayabilirmiyim bu konu hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden ?
Serverlerde hileler hiç bitmez. Arkadaşlarınla kendiniz bir server kurup oynarsanız oyunun bir manası kalır aksi taktirde hilecilerle tek başına karşılaşmaktan canın sıkılır.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Faceit üzerinde rastlamak zor hilecilere, ancak oyunculara rastlarsın.. :)
Serverlerde hileler hiç bitmez. Arkadaşlarınla kendiniz bir server kurup oynarsanız oyunun bir manası kalır aksi taktirde hilecilerle tek başına karşılaşmaktan canın sıkılır.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Olabilir belki Faceit sizden ilk rank değerini istiyor olabilir. Yada Seçkin Hesap vs..
bizde oyle dusunuyoruz bakalim inşallah o şekildeyken olur

---- Mesajlar birleştirildi ----

malesefki hilelerin sonu gelmiyor ama napalım yok öyle bir oyun daha cs go benzeri bir oyun daha bulsak o oyunda geçicez ama bulamadık malesef

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Faceit üzerinde rastlamak zor hilecilere, ancak oyunculara rastlarsın.. :)
Öyle bir yöntem kullananlar varki anlamak yarım saat sürüyor. O yüzden tanıdıklarla küçük çaplı serverlerde oynamakta fayda var.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
malesefki hilelerin sonu gelmiyor ama napalım yok öyle bir oyun daha cs go benzeri bir oyun daha bulsak o oyunda geçicez ama bulamadık

ona eminim zaten o sebepten orjinal serverlere adım atılmıyor

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Zula var ancak orada da bebe çok sanırım, bende kayıt açtım ancak daha giriş yapmadım oyuna.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
zula oynanmaz zula türk yapımı bir oyun türklerin böyle oyun yapmaları gerçekten gururlandırıyor insanı ama şöyle bir sorun var para endeksli zırh için para silah için para yani diyelim sen 3 senedir zula oynuyorsun ben bu gün kayıt oldum 200 tl bastım oyuna silahlarım seninkinden daha iyi eeee nerde bu işin emek durumu yok çöp oldu gitti o yüzden grafikler kadar güzel bir oyun degil

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
malesefki hilelerin sonu gelmiyor ama napalım yok öyle bir oyun daha cs go benzeri bir oyun daha bulsak o oyunda geçicez ama bulamadık

ona eminim zaten o sebepten orjinal serverlere adım atılmıyor
Battlefield, call of duty black ops 4 var.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
çok kişi söyledi ama daha deneme fırsatım olmadı söylediginiz oyunkarı cs go 'dan daha kapsamlı olduğunuda söylediler grafik konusu içerik harita konuları olsun
Ekran kartınız GTX 700 serisinden, işlemciniz amd tarafında yeni ryzen serisiyse intel tarafında ise 6. nesil bir işlemci ve minimum 8gb'e sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız düşük veya orta grafik ayarlarında bu dediğim iki oyunu çok rahat oynarsınız.
Battlefield 5'in oynanışı oldukça gerçekçi bir yapıda. Optimizasyon bakımından oldukça iyi. Takım çalışması bakımından en başarılısı ise Black Ops 4.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
intel i5 4460
Msı gamingx 6gb
16gb ram
120gb ssd
1tb sata

pubg : 140+150 fps
cs go : 280-330 fps
ring of elsiyum: 70-90 fps - BETA SERVER HALA-

sistem konusunda hiç bir sorunum yok windows değerlerim en düşük10 üzerinden 7,6 zaten işlemci oda

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
intel i5 4460
Msı gamingx 6gb
16gb ram
120gb ssd
1tb sata

pubg : 140+150 fps
cs go : 280-330 fps
ring of elsiyum: 70-90 fps - BETA SERVER HALA-

sistem konusunda hiç bir sorunum yok windows değerlerim en düşük10 üzerinden 7,6 zaten işlemci oda
GTX 1060 6G kullanıcısınız galiba.
Evet zorlanabileceğiniz fazla oyun yok. Dediğim oyunları bir bakın. Csgo nedense beni hiç tatmin etmedi.

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
:D cs go'nun tarzı bağzı insanlara göre farklı geliyor ya hemen öl sonra yeniden başla veya öl bekle muhabbetleri klasik standart yerleri uzun süreli hep aynı takım ve rakip ile karşı karşıya kalmak insanları artık daraltıyor PUBG yarı açık dünya serbest dolaşma emek ve bilek isteyen oyun diyerekten herkes oraya odaklanıyor sistem topluyor sırf pubg için ama bilmedikleri ve anlamak istemedikleri bir konu var pubg daha kendisi oyun içi senkonizasyonu düzeltemedi toparlayamadı fortnite ile sidik yarışına girmekten oyun içi bug fps drop ping sorunu bunları aşamadan harita üstüne harita mod üstüne mod silah falan çıkarttı her güncellemede aim degişti buglar degişti iptal ettiklerini sandılar ama öyle olmadı malesef bu gün pubg ultra 90 fps için millet kendisini yırtıyor ama boşa yırtıyor birkere paraya aç bir firma steam üzerinde hiç bir yenilik ve kampanyada indirime gitmedi :D

GTX 1060 6G kullanıcısınız galiba.
Evet zorlanabileceğiniz fazla oyun yok. Dediğim oyunları bir bakın. Csgo nedense beni hiç tatmin etmedi.
MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
CS Blacksite oynayacaksınız o zaman. Gayet zevkli oluyor..

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
düşünmüyor değilim ama bakalım artık onu oynayabilirim onunda ALLAH yukarda hiç battele royal ile alakası yok ya :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Oynamayı bilmiyorum demiyor da..
Oynadım ama fizik motorundan memnun kalmadım.
:D cs go'nun tarzı bağzı insanlara göre farklı geliyor ya hemen öl sonra yeniden başla veya öl bekle muhabbetleri klasik standart yerleri uzun süreli hep aynı takım ve rakip ile karşı karşıya kalmak insanları artık daraltıyor PUBG yarı açık dünya serbest dolaşma emek ve bilek isteyen oyun diyerekten herkes oraya odaklanıyor sistem topluyor sırf pubg için ama bilmedikleri ve anlamak istemedikleri bir konu var pubg daha kendisi oyun içi senkonizasyonu düzeltemedi toparlayamadı fortnite ile sidik yarışına girmekten oyun içi bug fps drop ping sorunu bunları aşamadan harita üstüne harita mod üstüne mod silah falan çıkarttı her güncellemede aim degişti buglar degişti iptal ettiklerini sandılar ama öyle olmadı malesef bu gün pubg ultra 90 fps için millet kendisini yırtıyor ama boşa yırtıyor birkere paraya aç bir firma steam üzerinde hiç bir yenilik ve kampanyada indirime gitmedi :D

MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı
Önerdiğim oyunlarda da deathmach modunda haritalarda csgo deneyimini fazlasıyla alabiliyorsunuz. :)