Counter Strike Fps ping

Bu konuyu okuyanlar

ashill2010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim internet 16 mb indirme hızım 1.80 mb/sec steam kullanıyorum fps 70 80 pink ise 83 79 arası net_grap yaptımda in felen var in 200 400 arası değişiyor, out 23 felen bilgisayarımda crysis 3 felen kasmadan yüksek ayarda oynuyorum ama cs yi ooynayamıyorum caresi sizde dostlar :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Steam sunucularında benim de ping yüksek oluyor. Ayrıca pink=pembe :D Ping olacak doğrusu.

ashill2010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steam sunucularında benim de ping yüksek oluyor. Ayrıca pink=pembe :D Ping olacak doğrusu.
Sinir oldum pink ping farketmiyor benim için artık :D neyse speedtetten baktımda ping 20 olarak görüküyor daha 3 -5 gün önce pingim 20 30 arasıydı ayrıca bu kasma nedir in ile alası varmı çünkü in 300 civarında.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sinir oldum pink ping farketmiyor benim için artık :D neyse speedtetten baktımda ping 20 olarak görüküyor daha 3 -5 gün önce pingim 20 30 arasıydı ayrıca bu kasma nedir in ile alası varmı çünkü in 300 civarında.

Speedtest'in verdigi ping ile cs serverinin gösterdigi ping ayni olamaz.

Öncelikle sunu belirteyim: Girdigin server oturdugun yere ne kadar uzaksa ping de o kadar yüksek olur. Mümkünse sana yakin olan serverleri tercih et.

ashill2010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Speedtest'in verdigi ping ile cs serverinin gösterdigi ping ayni olamaz.

Öncelikle sunu belirteyim: Girdigin server oturdugun yere ne kadar uzaksa ping de o kadar yüksek olur. Mümkünse sana yakin olan serverleri tercih et.
Ben herzaman aynı sv de oynarım daha düne kadar pig 20 idi şimdi 80 oldu nedenini çözemedim :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=295398]ashill2010[/MENTION]

Counter Strike 1.6 mi yoksa Source mu oynuyorsun?

Fix or xxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cfg kullaniyorsan kullanmamalisin oyunu çok bozanlari olabiliyor. Kendine yakin yerlerdeki sw ileri tercih et

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
aynı sorun bendede var Steamdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum ping 150 den aşağıya düşmüyor. Steam olmayan oyuna giriyorum online cs:eek: ,league of legends ping 50-60 . Sorun steamda

DeviLKnightLYy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
counter-strike online'da steam gibi problem olmuyor bu aralar bende de steam problem vermeye başladı yeni bir oyun indirmeye çalıştığımda donuyor normalde rahat rahat kullanırken, zaten 1.6 artık çok eskidi bence counter-strike online'ı bir deneyebilirsin