Counter Strike 1.8

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Selam arkadaşlar size birşey sorucam ama gülmek yok:blush:

Ben ilk defa counter strike oynuyorum 1.8 i indirdim dün kurdum oyunu gez gez başım döndü ne terorist ne asker var bot atmalısın dediler nasıl bot atılır nasıl oynanır bana mümkünse resimli olarak anlatır mısınız?

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
h düğmesine bas bi menu çıkması lazım ordan add bot sonra quick bot'de eklemesi lazım

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ben daha hiç oynamadım oynamakta istemiyorum zaten :D:D

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Selam arkadaşlar size birşey sorucam ama gülmek yok:blush:

Ben ilk defa counter strike oynuyorum 1.8 i indirdim dün kurdum oyunu gez gez başım döndü ne terorist ne asker var bot atmalısın dediler nasıl bot atılır nasıl oynanır bana mümkünse resimli olarak anlatır mısınız?

Bir süredir oynamıyorum 1,8 sürümü varmı onuda bilmiyorum En son 1,6 ve Source Cs mevcuttu :D

Bot paketi kurulu degildir Sürüme uygun bot paketini nette bulabilirsin

( Burda paylaşımı yasak )

e.emo14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadasım cs 1.8 cıkmadı daha:) En son cs 1.6 cıktı o 1.8 dedikleri kimin yaptı belli olmayan cs 1.6 nin hafif detaylandırılmıs sourceye benzeyen ama ondan daha dusuk sistemle stabil calısan vs vs bir oyun onu sılıp cs 1.6 yüklemeni tavsiye ediyorum:)
Bu arada cs 1.6 yükledikten sonra bot derdi ile ugrasmana gerek yok türkiyede yüz binlerce insan online olarak oynuyor ve icine bir girdimmi ortamın bi daha cikamazsin :) Son olarak türkiyenin en büyük cs 1.6 serverinin sahibiyim RaK! BaLiK Pro Server 95.173.173.45 umarım yardımcı olmustur ; )

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
benim yazmama gerek yok mu rapchy resimli olarak gösterebilir misin

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Counter kurulu değil ama resimle gösteriecek kadar zor bişey değil ki dene sen bi yazdığımı

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Counter kurulu değil ama resimle gösteriecek kadar zor bişey değil ki dene sen bi yazdığımı

2cx7tw4.jpg

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Teşekkür ettik Darknes$ ekran görüntüsünü görünce canım çekti akşam kurup bi katliam yapayım en iyisi :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Slm Arkadaşlar ilk önce nasıl bot larla oynadığınızı söleyeyim.İlk önce ''New Game'' e giriyoruz.Daha sonra serverınızın başlangıç paralarını ve sayire ayarladıktan sonra bölümünüzü seçiorsunuz ve start'a basıoruz ve takımınızı seçioruz.oyuna girdiğimizde adam olmaması gerekior ''h'' ye basın ve bot menüsünü açın ve add bot butonuna gelin ve ordan quick bot a basın basın basın botların geldini fark edeceksin.
Not:alıntı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfennn ama bana yardımcı olun bende arkadaşımda oyunumuz bilgiseyarımızda yüklü 1,8 conter strike arkadaşım hemen alt dairede oturuyo bende üstlerindeyi ikimizde oyunu kurmasını bilmiyoruz karşılıklı oynamak istiyoruz nasıl kurarız bilen arkadaş lütfen ama lütfen yardımcı olu n

S

SDN Okuru

SDN Okuru
h ye bas goiceasoft bot mısc e gel sonra bot quata ve min 20 bas bot gelio