Corsair K55 mekanik klavye tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Yakın zamanda Corsair K55 almayı planlıyorum. Klavye hakkında bildikleriniz veya bunun yerine önerdiğiniz max. 350 TL'ye kadar olan klavyeleri bekliyorum.

Not: Önereceğiniz RGB klavyelerin programı olursa daha iyi olur.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Corsair K55 mekanik bir klavye değil. O fiyat bandında şahsen Logitech G213 Prodigy öneririm kullanan birisi de olarak.

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Corsair K55 mekanik bir klavye değil. O fiyat bandında şahsen Logitech G213 Prodigy öneririm kullanan birisi de olarak.
K55 in mekanik olmadığını biliyorum Sadece kaliteli olduğu için K55 istiyorum fakat bu fiyata Mekanik var mı onu bilmiyorum. G213 beğenmiyorum pek bana hitap etmiyor görünüşü. Fiyatı,da MAX:400 yapabilirm.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Trust GXT890 Cada'yı önerebilirim, RGB ve yazılım istiyorsan.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
O zaman bütçe arttıracaksın. Bu arada milletten veya sağdan soldan duyduklarınla değil, kullanım deneyimlerine göre bir fikrinin oluşmasını dilerim.

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Rampage in daha önce Kulaklığını ve faresini kullandım çok çabuk bozuldu allahtan garanti vardı da paramı geri alabildim Rampage markasından tek almayı düşündüğüm şuan için Rampage Hydra R7 internette oda pek övülmüyor sürekli gömülüyor. 2 ay sonra almak şartı ile de 500 Civarına çıkabiliyorum bütce'de

Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Kullandığın ürünlerin fiyatları da çok önemli. Markadan dolayı bir ürün bozulmuyor yani. En iyisini de alsan "planlı eskitme" mevzusuna takılacaksın. Kısacası bir teknolojik ürün 2 yıl sonunda yavaştan bozulma eğilimi gösterir. Bunun dışında daha erkende arıza verebilen ürünler oluyor fakat bunda markanın bir etkisi yok. Rampage dediğimiz marka kendi ürünleriyle piyasada değil zaten. Hazır sayılabilen ürünleri Çin'de ki fabrikalarda markasının logosunu bastırıp satıyor. Bu çok kötü olduğu anlamına gelmesin ama abartıldığı kadarda kötü değiller.