Cooler Master Masterpulse Bass fx vs Hyperx Cloud Stinger?

Bu konuyu okuyanlar

emrhndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle; amacım cs go pubg de ses kasmak kulaklıkla başka hiçbir şey yapmayacağım (film,müzik). Ama bu iki kulaklık arasında kaldım. Masterpulse 200tl, stinger 150tl. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hyperx cloud stinger iyi bir kulaklık sıfır değil heralde..

emrhndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hayır hocam sıfır değil..

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hyperx cloud stinger al derim kalite bir kulaklık tercih edilen bir kulaklık ama ikinci el alacağın için inceleyerek almanı tavsiye ederim..

emrhndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hyperx cloud stinger al derim kalite bir kulaklık tercih edilen bir kulaklık ama ikinci el alacağın için inceleyerek almanı tavsiye ederim..
Evet hocam alırken dikkat edicem de stinger ses için yeterli olur mu

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Evet hocam alırken dikkat edicem de stinger ses için yeterli olur mu
Gaming kulaklıklarda en çok tercih edilen kulaklıklardan demekki iyi ki tercih ediliyor deneme imkanı buldum uzun süre kullanmadım ama ses kalitesi iyiydi..

emrhndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gaming kulaklıklarda en çok tercih edilen kulaklıklardan demekki iyi ki tercih ediliyor deneme imkanı buldum uzun süre kullanmadım ama ses kalitesi iyiydi..
Arctis 3 kulaklıklar nasıl hocam daha önce test ettiniz mi bu söylediğim iki kulaklıktan bi farkı var mı

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Arctis 3 kulaklıklar nasıl hocam daha önce test ettiniz mi bu söylediğim iki kulaklıktan bi farkı var mı
Ben alacak olsam arctis 3 alırım hem ses kalitesi güzel gürültü engelleme var gizlenebilir mikrofon sökülebilir kablo taşıması kolay birçok güzel özelliği var daha steelseries siberia 200 kullandım bu kulaklık arctis 3 ile kıyaslanmaz arctis 3 daha iyi şuan arctis pro kullanıyorum..