Compiz kup problemi

Bu konuyu okuyanlar

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bılgısayarımda ubuntu yuklu eklentı olarak compızı kurdum fakat ayarlaranı yaparken sanırım bır sey ıatladım masaustu kupunu etkınlestırdıgımde kupu dısardan deyılde ıcerden gorumyorum yanı soyle ozetlıyım kup'u akfıt hale getırdıgımde standart olarak kup'u tam karsımdda gormuyorum da masa ustunu deyıstırırken sankı kup'un ıcınden gorunusle masa ustunu deyıstırıyorum anlatım bıraz kotu oldu kusura bakmayın

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Aslında anlatım tuhaf olmuş gerçekten :)
Anladığım kadarıyla çözüm şu:
Advanced Desktop Settings'e gir.Oradaki tablardan birinde "number of desktops" olacak.O değeri 16 yap.

volpii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baba 3 gün uğrastım küp çıkaramadım en sonunda kafam attı ubuntuyu sildim. basarırsan burda anlat olurmu

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadsasım compızı kurdun mu kurduysan şu dedıklerımı yap
compız pencere yonetıcısıne yanı compız ayarlarını yaptıgın yere gır orada secenekleri dıkkatlıce ıncele orada soyle bır eklentı olması lazım desktopcup dıye onu etkınlestır ondan sonra aynı pencerede Advanced Desktop Settings var sayfanın en yukarsında sol tarafta orada tablar var yanı sekmeler o sekmelerde soyle bır sey yazması lazım number of desktops o deyerı 4 yap tamamdır eger bır sey deyısmezse ve dedıklerımı hepsını yaptıysan bılgısayarı yenıden baslat cup u devreye sokmak ıcın farenın uzerındekı top var ya ona basılı tut cup karsına gelecektır

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
ya küpün ayarlarında inline viev diye bi seçenek var onu kaldır içerden olan göürüş dışarıdan olarak değişiyo

yaw hiç mi ayarları kurcalamadın var orada bir sürü ayar...

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bız o konuyu kapatalı cok oldu kardes sen gerıden gelıyorsun