Çok pozitifim

Bu konuyu okuyanlar

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Nabersiniz krallar. Bugün çok poziitifim.İnanıyorumki 3 ay sonunda 170 olucam. 17 yaşıma kadarda 175 olucam. Hayatı bi anda sevmeye başladım.Bazen çok hüzünlü oluyorum bazen böyle çok mutlu oluyorum.Şuan mutluyum. İNANIYORUM BAŞARICAĞIM.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
3-4 yıl önce aynayı göremiyordum banyoda. Şimdi de aynayı pas geçmeye 20 cm falan kaldı. :p
Dikndur eğilme, kalsiyum seninle!

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
3-4 yıl önce aynayı göremiyordum banyoda. Şimdi de aynayı pas geçmeye 20 cm falan kaldı. :p
Dikndur eğilme, kalsiyum seninle!
Hocaam günlük ne kadar kalsiyum almalıyım ben günde 1.5 litre süt bitiriyorum bisürü peynir yiyorum ve bol sebze kuru yemiş yiyorum bide her gün 2-3 haşlanmış yumurta alıyorum fazlamı alıyorum kalsiyumu acaba?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Her şeyin fazlası zarar. Günde 1.5 litre süt de biraz fazla keza onlarda doğal süt değil zaten. Her şeyden azar azar ye ama hepsinden ye yaşın daha genç boyun uzar merak etme. Boyunun en etkili şekilde uzamasını istiyorsan basket oyna veya yüzmeye git tavsiyem yüzmedir.

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Her şeyin fazlası zarar. Günde 1.5 litre süt de biraz fazla keza onlarda doğal süt değil zaten. Her şeyden azar azar ye ama hepsinden ye yaşın daha genç boyun uzar merak etme. Boyunun en etkili şekilde uzamasını istiyorsan basket oyna veya yüzmeye git tavsiyem yüzmedir.
Hocam basket oynuyorum yüzmeyede gidicem inşallah da dediğin gibi bimden aldığım 3.25 TL lik sütü içiyorum doğal değil.Ne kadar içmeliyim sütü bilgin var mı acaba?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Küçük paketlerde satılanlardan bir tane içsen yeter merak etme. İnternette biraz araştır çok maddi sıkıntın yoksa yine de kaliteli olanından içmeye bak artık gıda işi şakaya gelmeyecek derecede ciddileşti.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Günde 1,2 bardak yeter. Fazla kasma doğal ol.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Kanka yüzmenin büyük etkisini var. 7 senedir yüzüyorum. Benim gibi vücuda sahip olan kimse yok. Hem boyun uzar hem de vücudun şekil alır eskiden dar kıyafet giyemiyordum, simdi vücudum belli olsun diye dar kıyafetler tercih ediyorum. Süt konusunda da 1 bardak günde idealdir diyebilirim. Basket ve Yüzmeyi birlikte yapma bence ikisinden birini seç artı olarak haftanın belirli günlerinde vücut geliştirme yapabilirsin. Ama kendini çok yorma ve protein tozu alma. Basketi ben de seviyorum onu daha hobi tarzında yapabilirsin. 15 - 16 hafta devamlı yaparsan gelişmeyi yazarsın. :)

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Kanka yüzmenin büyük etkisini var. 7 senedir yüzüyorum. Benim gibi vücuda sahip olan kimse yok. Hem boyun uzar hem de vücudun şekil alır eskiden dar kıyafet giyemiyordum, simdi vücudum belli olsun diye dar kıyafetler tercih ediyorum. Süt konusunda da 1 bardak günde idealdir diyebilirim. Basket ve Yüzmeyi birlikte yapma bence ikisinden birini seç artı olarak haftanın belirli günlerinde vücut geliştirme yapabilirsin. Ama kendini çok yorma ve protein tozu alma. Basketi ben de seviyorum onu daha hobi tarzında yapabilirsin. 15 - 16 hafta devamlı yaparsan gelişmeyi yazarsın. :)
Kanka ben kas yapmıcamki sadece boy uzasın yeter yemişim kası :D Yüzme boy uzatıyor mu?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Hocaam günlük ne kadar kalsiyum almalıyım ben günde 1.5 litre süt bitiriyorum bisürü peynir yiyorum ve bol sebze kuru yemiş yiyorum bide her gün 2-3 haşlanmış yumurta alıyorum fazlamı alıyorum kalsiyumu acaba?
seni evden atmıyorlarmı xd ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

basket boyu uzatmıyor boy deliksiz uykuda uzuyor

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7

Alın teri bilader kendim kazanıp kendim harcıyorum

Basketbolda zıplarken kemiklerin arası açılıyor kardeşim nasıl uzatmıyor?

Kanka ben sadece bu yaz boyunca yüzmeye gidebilirim etkisi olur mu?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
bu arada şuan kaç kilosun ?

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
hocam ben 163 üm şuan yalnız

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Kanka ben kas yapmıcamki sadece boy uzasın yeter yemişim kası :D Yüzme boy uzatıyor mu?

Uzatır

Alın teri bilader kendim kazanıp kendim harcıyorum

Basketbolda zıplarken kemiklerin arası açılıyor kardeşim nasıl uzatmıyor?

Kanka ben sadece bu yaz boyunca yüzmeye gidebilirim etkisi olur mu?

Olur.