Çok pahali olmayan kaliteli kulaklık tavsiyesi?

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Herkese iyi günler öncelikle.

LG G4'ün kutusundan çıkan Quadbeat 3 yada 4'dü sanırım tam hatırlayamadım şimdi kırmızı kaplamalı olan kulaklığı uzun zamandır kullanıyordum ve gayet memnundum ve ömrünü tamamladı sanırım.

Motosiklet üzerinde bu kulaklığı kullanıyordum ve tercih etme sebebim, kulaklarımı öyle güzel tıkıyor ki, dışardan gelen rüzgar ve egzoz motor gürültüsünü en aza indirip konforlu müzikli bir sürüş sağlıyordu bana.

Ortalama 50 bin km sürmüşümdür bu kulaklık ile ve artık kulaklık iptal :)

Şimdi kulaklık markasından piyasasından hiç anlamıyorum. Bana önerebileceğiniz dışarda ki sesleri iyi kapatan, kulak içi silikonlu pedli, kaskı kafaya taktığımızda kulağımıza batmayan yani bazı markaların var kulaklıkları, böyle kulağın etrafını faran sarıyor vs. O tarz şeyler uzun yolda acıtır diye düşünüyorum üstüne baskı uygulandığında.

Ort 100 ile 200tl max bir kulaklık arıyorum. Vereceği sesin kuvvetli ve gayet kaliteli olması tercihim ve tabi ses yalıtımıda iyi olmasını istiyorum cünkü 30tlye aldım ne yalıtım yapıyor nede adam akıllı bir ses verebiliyor sinirlenip çöpe attım.

Not: kullandığım telefon Samsung galaxy A7'dir.

İyi forumlar.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Öncelikle hoş geldin, kayıptın uzun süredir. :)

Kendi kullandığım kulaklığı gönül rahatlığı ile önerebilirim: Sony Mdr-Xb70ap Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatı

Kulaktan düşmüyor, gayet güzel kulağa oturuyor. Daha güzeli, uzun süreli kullanımda dahi kulağa rahatsızlık hissi vermiyor ve acıtmıyor.
Ben alırken bu kulaklık 150 küsür lira civarındaydı. Neden fiyatı arttı böyle hiçbir fikrim yok ama parasının hakkını vereceğinden eminim.

Bütçeyi aşıyorsa bir alt modeli olan şunu da önerebilirim: Sony Mdr-Xb50ap Ekstra Bas Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
İlk tavsiyem;
Philips SHS3200 (Fiyat=40TL)

shs3200.jpg

İkinci tavsiyem;
Maxell 303600.00.CN (Fiyat=15TL)

maxell.jpg

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_0490.JPG
Herkese iyi günler öncelikle.

LG G4'ün kutusundan çıkan Quadbeat 3 yada 4'dü sanırım tam hatırlayamadım şimdi kırmızı kaplamalı olan kulaklığı uzun zamandır kullanıyordum ve gayet memnundum ve ömrünü tamamladı sanırım.

Motosiklet üzerinde bu kulaklığı kullanıyordum ve tercih etme sebebim, kulaklarımı öyle güzel tıkıyor ki, dışardan gelen rüzgar ve egzoz motor gürültüsünü en aza indirip konforlu müzikli bir sürüş sağlıyordu bana.

Ortalama 50 bin km sürmüşümdür bu kulaklık ile ve artık kulaklık iptal :)

Şimdi kulaklık markasından piyasasından hiç anlamıyorum. Bana önerebileceğiniz dışarda ki sesleri iyi kapatan, kulak içi silikonlu pedli, kaskı kafaya taktığımızda kulağımıza batmayan yani bazı markaların var kulaklıkları, böyle kulağın etrafını faran sarıyor vs. O tarz şeyler uzun yolda acıtır diye düşünüyorum üstüne baskı uygulandığında.

Ort 100 ile 200tl max bir kulaklık arıyorum. Vereceği sesin kuvvetli ve gayet kaliteli olması tercihim ve tabi ses yalıtımıda iyi olmasını istiyorum cünkü 30tlye aldım ne yalıtım yapıyor nede adam akıllı bir ses verebiliyor sinirlenip çöpe attım.

Not: kullandığım telefon Samsung galaxy A7'dir.

İyi forumlar.
Kardeşim ona bir 200 daha ekle bulabilirsen beats power beats 2 al kaplosuz farklı modelde alabilirsin ama kaplosuz almanı öneririm bende çok motorda kulaklık kullandım kaplosuz kulaklığın kullanımı çok daha kolay üstelik motorda çıkma vs yapmaz bu model kolay kolay

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Aynı kulaklığı tekrar almayı düşünmediniz mi?
LG G4 Quadbeat 3 Kulakiçi Kulaklık HSS-F630 Fiyatı

Düşündüm yanlız bu kulaklıktan cok memnun olsamda ve dışarda ki rüzgar gürüldü egzoz sesini kesmesine rağmen şarkıların ses seviyesi yetersiz geliyordu. Başka kulaklık denediğimde tabi onlarda öldüler her neyse başka kulaklıklların ses düzeyi bası cartı curtu daha iyidi fakat o konforu rahatlığı vermiyodu motosiklet kaskı içinde. Dedim hazır alıyorum biraz daha para vereyim daha iyisi varsa onu alıyım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekli dosyayı görüntüle 28079
Kardeşim ona bir 200 daha ekle bulabilirsen beats power beats 2 al kaplosuz farklı modelde alabilirsin ama kaplosuz almanı öneririm bende çok motorda kulaklık kullandım kaplosuz kulaklığın kullanımı çok daha kolay üstelik motorda çıkma vs yapmaz bu model kolay kolay

Hocam kaskın içinde kullanıyorum motosiklette, kulağın etrafını çevreleyen kulaklıklar hariç öneride bulunmanızı rica etmem rağmen herkes konuyu dikkatli okumadan isteğimin tersi dışında kulaklıklar öneriyorlar.
Öncelikle hoş geldin, kayıptın uzun süredir. :)

Kendi kullandığım kulaklığı gönül rahatlığı ile önerebilirim: Sony Mdr-Xb70ap Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatı

Kulaktan düşmüyor, gayet güzel kulağa oturuyor. Daha güzeli, uzun süreli kullanımda dahi kulağa rahatsızlık hissi vermiyor ve acıtmıyor.
Ben alırken bu kulaklık 150 küsür lira civarındaydı. Neden fiyatı arttı böyle hiçbir fikrim yok ama parasının hakkını vereceğinden eminim.

Bütçeyi aşıyorsa bir alt modeli olan şunu da önerebilirim: Sony Mdr-Xb50ap Ekstra Bas Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı

Ya sorma hocam, iş güç hayat motosiklet falan derken akıp gidiyoruz :) instagram varsa takipleşelim ayrı kalmayalım haha :) cemkbrr

Şimdi bu kulaklık ile

LG G4 Quadbeat 3 Kulakiçi Kulaklık HSS-F630 Fiyatı

Bu kulaklık arasında nasıl fark hissedebilirim? yani dinleyince voov gerçekten ses seviyesi ço kdaha fazlaymış, verdiği bas olsun tiz olsun vs daha kaliteliymiş gibi düşünürmüyüm? yoksa bişi hissettirmezmi cok fazla :D kaliteli hiç denemediğim için alıcağım cevap nasıl olcak bilmiyorum :D

Sony Mdr-Xb70ap Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatı

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Kullanıcı yorumları, hatta bulabildiğin kadar inceleme videoları ile karar vermen gerekecek. Bass seviyorsan eğer Sony bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Düzenli dizi ve film izleyen birisi olarak kendi kulaklığımdan keyif alıyorum diyebilirim.

Bütçen doğrultusunda araştırmalarına Sennheiser modellerini de eklemen nacizane önerimdir.

Son olarak; yurt dışından sipariş verir ve beklerim diyorsan şu kulaklık ( Aliexpress.com : Buy QKZ ZN1 Dual Driver Earphones and Headset mini Extra Bass Turbo Wide Sound Field Earphone fone de ouvido auriculares audifonos from Reliable extra bass suppliers on QKZ Official Store ) son zamanlarda radarıma girdi. İhtiyacım olduğundan değil ama fiyatı uygun olduğu ve özellikleri ilgimi çektiği için keyfi olarak alıp deneyesim var, sen de bir incele istersen. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Kullanıcı yorumları, hatta bulabildiğin kadar inceleme videoları ile karar vermen gerekecek. Bass seviyorsan eğer Sony bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Düzenli dizi ve film izleyen birisi olarak kendi kulaklığımdan keyif alıyorum diyebilirim.

Bütçen doğrultusunda araştırmalarına Sennheiser modellerini de eklemen nacizane önerimdir.

Son olarak; yurt dışından sipariş verir ve beklerim diyorsan şu kulaklık ( Aliexpress.com : Buy QKZ ZN1 Dual Driver Earphones and Headset mini Extra Bass Turbo Wide Sound Field Earphone fone de ouvido auriculares audifonos from Reliable extra bass suppliers on QKZ Official Store ) son zamanlarda radarıma girdi. İhtiyacım olduğundan değil ama fiyatı uygun olduğu ve özellikleri ilgimi çektiği için keyfi olarak alıp deneyesim var, sen de bir incele istersen. :)

Usta bu son attığın kulaklık baya tasarımsal olarakta bayıldım :D peki bunu sipariş geçiyim zamanım var zaten kış geliyor co ksüremiyorum motor. Yaz olsa direk alırdım sony'i.

FAkat bu kulaklık sony'in o 214tllik olandan daha iyi dimi?

Neyse quadbeat 3 den iyidir fiyatıda iyi ben siparişi geçiyorum o zaman hadi hayırlısı :D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Usta bu son attığın kulaklık baya tasarımsal olarakta bayıldım :D peki bunu sipariş geçiyim zamanım var zaten kış geliyor co ksüremiyorum motor. Yaz olsa direk alırdım sony'i.

FAkat bu kulaklık sony'in o 214tllik olandan daha iyi dimi?

O konuda inan hiç bir fikrim yok. :) Özellikleri ve tasarımı dediğin gibi benim de çok hoşuma gittiği için bir süredir ilgimi çeken bir kulaklık.
Neyse quadbeat 3 den iyidir fiyatıda iyi ben siparişi geçiyorum o zaman hadi hayırlısı :D

Hadi bakalım şimdiden hayırlı uğurlu olsun, keyifle eskit. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
O konuda inan hiç bir fikrim yok. :) Özellikleri ve tasarımı dediğin gibi benim de çok hoşuma gittiği için bir süredir ilgimi çeken bir kulaklık.

Hadi bakalım şimdiden hayırlı uğurlu olsun, keyifle eskit. :)

İlgi alaka için teşekkür ederim.

Böyle enteresan bir adaptör gibi birşey var kulaklığın kontrol bilmemnesi sanırım. 2 tane + ve - var. Yani biri ses diğeride bas veya farklı ayarlarla oynama zımbırtısı olsa gerek.

40tl bişi değil :) verelim gitsin bir gün nargile içmeyiz olur biter haha :) hadi bakalım gelsin düşüncelerimi aktarıcam.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Düşünceler + resimli, hatta mümkünse videolu bir inceleme de isteriz @Vikings :)

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Eğer aşırı kaliteli bir kulaklık istemiyorsanız A-101'e 8 TL değerinde kutulu bir kulaklık gelmişl Gosmart adında,bakmanızı öneririm
(Edit: pardon siz uçmuşsunuz aman ha bulaşmayın ama bir bakmanızı öneririm :D)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Tam benlik bir konuya geldim ne güzel. Bende de G4 ile gelen quadbeat 3 kulaklığı var ve silikonlarini kaybettim. İdarelik başka silikon taktım ancak orjinali gibi olmadığı için iyice bezmistim. @friendly dostumun önerdiği kulakliktan bende sipariş verebilirim yakında. Ama önce sen bir test et neyi var neyi yok yanacaksa bir kişinin başı yansın :D

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
bu kulaklığı da buraya ekleyelim arkadaşım getirtti gayet başarılı bana göre geek üzerinden olduğu için link değil resim verdim sonra millet farklı düşünüyor.

kulaklık.PNG

İronmes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İlgi alaka için teşekkür ederim.

Böyle enteresan bir adaptör gibi birşey var kulaklığın kontrol bilmemnesi sanırım. 2 tane + ve - var. Yani biri ses diğeride bas veya farklı ayarlarla oynama zımbırtısı olsa gerek.

40tl bişi değil :) verelim gitsin bir gün nargile içmeyiz olur biter haha :) hadi bakalım gelsin düşüncelerimi aktarıcam.
Kulaklığı denediniz mi

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu kulaklığı da buraya ekleyelim arkadaşım getirtti gayet başarılı bana göre geek üzerinden olduğu için link değil resim verdim sonra millet farklı düşünüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 28084
Adaptör gibi şeyi taşımamıza gerek var mı?

Son düzenleme: