Çok kararsızım tavsiyelerinize ihtiyacım var ??

Bu konuyu okuyanlar

ibrahim91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ama kararsızım şöyle ki s3 alacaktım ama htc nin 2 tane daha türkiye ye gelmemiş bir telefonları var onların ne zamn geleceğini bilmiyorum acaba beklesem mi onları yoksa s3 ü alsam mı.diğer telefonlar htc droid dna ve j butterfly diye modeller ne yapmalıyım bilmiyorum

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
HTC Droid DNA Türkiye ye gelecekse eğer bekle derim :) [MENTION=294394]ibrahim91[/MENTION]

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Android alacaksan s3 al derim. Çok performanslı çalışıyor. Onun dışında Tegra 2 işlemcili almanı tavsiye ederim.

ibrahim91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gelicek mi bi bilgim yok bilen biri söylse şu zmn gelicekmiş diye beklerim ama ben hiç gelmeyeceğine dair bi şeyler duydum o yüzden karar vermedim daha beklsem mi yoksa s3 alsam mı

Android alacaksan s3 al derim. Çok performanslı çalışıyor. Onun dışında Tegra 2 işlemcili almanı tavsiye ederim.
tegra 2 işlemci derken hangi telefonda var ve diğerlerinden farkı ne

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
gelicek mi bi bilgim yok bilen biri söylse şu zmn gelicekmiş diye beklerim ama ben hiç gelmeyeceğine dair bi şeyler duydum o yüzden karar vermedim daha beklsem mi yoksa s3 alsam mı

tegra 2 işlemci derken hangi telefonda var ve diğerlerinden farkı ne
Tegra 2 işlemcilerden çok kaliteli grafikler alınabiliyor. İnternetten araştırabilirsin.