Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Yılmaz Erdoğan'ın ekranlara getirdiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin oyuncuları araştırılmaya başladı. Oyuncularından Ecem Sena Bayır merak edilmeye başladı. Peki, Ecem Sena Bayır kimdir, kaç yaşındadır?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Oyuncularından Ecem Sena Bayır Kimdir?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekranlarda yine bizi güldürüyor. Yeni bir kadro ile BKM Mutfak'ta yer alan programın kadrosunda yer alan isimler merak konusu oldu. İşte, kadronun öne çıkan isimlerinden Ecem Sena Bayır kimdir, kaç yaşındadır?
ECEM SENA BAYIR KİMDİR?
11 Nisan 1996'da İstanbul Beyoğlu'nda doğan Ecem Sena Bayır, İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü'nde okuyor. . Küçükken aynanın karşısında izlediği dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya çalışırtığı söyleyen Bayır, Konservatuvarda okumak istemiş ancak lisede yabancı dil tercih ettiği için üniversitesi de bu bölüme göre olmuş,BKM Mutfak ile ilk sahne deneyimini kazanan Ecem Sena Bayır, üniversitede sınıf arkadaşlarıyla bir web sitesi kurdu.

Kaynak: Haberler

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
O kadar oyuncu içinde neden sadece Ecem kimdir? :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Yeni yüzler olunca alışamadım programa keşke eski ekip olsaydı diyorum ama piyasada yeni yüzlerede ihtiyaç var tabi.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Yeni yüzler olunca alışamadım programa keşke eski ekip olsaydı diyorum ama piyasada yeni yüzlerede ihtiyaç var tabi.
Bende bu görüşe karşıyım herkes eski ekip nerde diye yazıyor. Sanki eski ekip ilk günden şuanki kadar seviliyordu ilk günden beri çok profosyoneldiler gibi konuşuluyor. Eser haric 2009 ekibinden hangisi tanınıyordu?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bende bu görüşe karşıyım herkes eski ekip nerde diye yazıyor. Sanki eski ekip ilk günden şuanki kadar seviliyordu ilk günden beri çok profosyoneldiler gibi konuşuluyor. Eser haric 2009 ekibinden hangisi tanınıyordu?
Öyle tabi ki ama çok güzel hareketler bunlar denildiğinde akla gelen ekip belli. Yavaş yavaş alışırız artık.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Öyle tabi ki ama çok güzel hareketler bunlar denildiğinde akla gelen ekip belli. Yavaş yavaş alışırız artık.
Ona bakarsak zaten benimde aklıma o ekip geliyor. Şöyle Kurtlar Vadisi dediğin zaman kimsenin aklına gölge; yeni dönem oyuncusu gelmez. Süleyman Çakır gelir. Buda öyle ama gel gelelim yeni ekip bana göre gayet iyi ilk günden belirli tiplemeler oluşturdular.