Çok acil yardım toshiba laptop!!!!

Bu konuyu okuyanlar

Raistlin1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar laptopumu tuşlarını dün gece ıslak bezle silerken sanırım içine biraz su kaçtı ve sabah kalktığımda bazı tuşlar basmıyordu ve bilgisayar ilk başlarken anakarttan bi ses geliyodu...ilerleyen saatlere doğru hertuşum basmaya başladı sanırım su kurudu...fakat bilgisayar ilk açılırken ana kart hala ses veriyoru 5 saniye hiç kesilmeden ötüyoru ne olabilir acaba ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

eraytas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçmiş olsun bilader allah kimsenin başına vermesin

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Nasıl bir bezmiş bu ya..:)

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
garantisi varsa hemen yolla derim yoksa yine bir servise götür derim ilerde çalıştıkca daha büyük zararlar açabilir vakit kaybetme bence

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
gitti alet, hayır gelmez artık.

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Garantiye yolla. .. aga niye ısLak bezLe sildin... ya silde laptopu bozacak kadar su ne arıyo bezde ?

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
valla ben yarım litre su döktüm compaq ın üstüne ters çevirip akıttım bişi olmadı sen silince olduysa bu olay gönder servise onlar düşünsün.

Raistlin1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya şu an hiçbir sıkıntı yok herşey kusursuz çalışıyo ama sadece açılırken ses yapıyo...böyle kullanmaya devam etsem herhangi birşey olur mu ?

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya şu an hiçbir sıkıntı yok herşey kusursuz çalışıyo ama sadece açılırken ses yapıyo...böyle kullanmaya devam etsem herhangi birşey olur mu ?

Ya olursa diye düşünüp servise götüreceksin. Bu benim fikrim sen bildiğini yap arkadaşım

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bende toshiba kullanıcısıyım.....eğer bi müddet sonra ses kesiliyorsa.bana kalsa ses hd geliyor..tırmalama sesi gibi