COD 5 Screen Tearing (Ekran Yırtılması)

Bu konuyu okuyanlar

Fatih`SRGL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Dostlar,
Ben call of duty 5 indirdim monitörüm 60 hz olduğundan ekran yırtılması yaşıyorum oyunun ayarlarında zaten v-sync yok nvdia denetim masasından da cal of duty seçip
düşey senkrazisyonu açtım fakat yine işe yaramadı hala ekran yırtılması yaşıyorum lütfen yardım edin küçük yırtılmalar olsa takmayacağım fakat ekran yarısı bölünüyor resmen
İYİ GÜNLER

Son düzenleyen moderatör:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Sistemin ne? ekran kartın ne? buradakiler münnecim değil bilgine (=

Fatih`SRGL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Noluyor? benim bir problemim var çözmek için uğraşıyorum siz kalkmış bana laf sokmakla uğraşıyorsunuz nedir bu sanal zorbaları sizi?

NEYSE BİZ KONUYA DÖNELİM KUSURA BAKMA UNUTMUŞUM KOYMAYI
İşlemci:intel i5 4200m 2.50GHZ
Ram:8gb
GPU:nvidia 740m 2GB
ayrıca birde intel HD grapichs var
LEPTOP

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Kaç fps alıyorsunuz oyunda bende gtada oluyor du giriş ekranında ama sonra 60fps nin üzerine çıkamadım için öyle bir sorun yoktu yani 60fps nin üstüne cokmıcak 40fps nin altına inmicek bir ayar çekebilirmisiniz

Fatih`SRGL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kaç fps aldığımı nereden görebilirim konsolu açmayı biliyorum, yoksa illa bir program mı indireyim
Peki fps nasıl sabitlenir hangi kodla bilginiz varmı

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Kod falan yapamazsın csgo değil sonuçta ordada varmıydı emin değilim her neyse ekran kartınız için geforce experince kullanıyorsunuzdur herhalde yok ise altta link vericem indirin oturum açın varsa devam sağ üst köşede ayarlar var girin artından Hud düzeni çıkacak ordan fps gelip istediğiniz köşeyi seçip oyun içinde kaç fps alıyorsunuz bakarsınız 60fps geçiyor ise oyun ayarlarından önemli olanları yükseltebilirsiniz o zaman çözülecektir.birde sürücüleri güncelleştirilmiş işinize yarayacaktır

Link:GeForce Experience, Muhteşem PC Oyun Deneyimi Geçidiniz

Fatih`SRGL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
V-aynı açmayı başardım fakat v sync açınmasa mouse geç alıyor sizce bunun bir çözümü varmıdır ?
ARTIK EKRAN YIRTILMASI YOK