Çocukluktan kalma yara izi

Bu konuyu okuyanlar

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Arkadaşlar merhaba, kolumda çocukluktan kalma yara izi var. Özgüvenimi mahvediyor. Bu yüzden kısa kol giyemiyorum hiçbir zaman. Ailemin bilinçsizliği yüzünden ölene kadar bu yarayla birlikte yaşamak zorunda kalacağım. Büyük ihtimalle yoktur ama; bu yara izinin kapanması için uygulayabileceğim herhangi bir yöntem var mı? Ameliyat demeyin para veremem çünkü.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Fiyat konusunda bilgim yok dövmenin deseni ve büyüklüğüne göre fiyatlar değişiyor..

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhaba, kolumda çocukluktan kalma yara izi var. Özgüvenimi mahvediyor. Bu yüzden kısa kol giyemiyorum hiçbir zaman. Ailemin bilinçsizliği yüzünden ölene kadar bu yarayla birlikte yaşamak zorunda kalacağım. Büyük ihtimalle yoktur ama; bu yara izinin kapanması için uygulayabileceğim herhangi bir yöntem var mı? Ameliyat demeyin para veremem çünkü.
Evet dövme yapa bilirsin ek olarak? herkeste bir yara izi var ne kadar dert ettin nasıl bir iz? ailenin bilinçsizliği değil onuda bil.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Evet dövme yapa bilirsin ek olarak? herkeste bir yara izi var ne kadar dert ettin nasıl bir iz? ailenin bilinçsizliği değil onuda bil.
Hastaneye götürmemişler, 5 yaşında falanmışım, bilinçsizlik yapan ben miyim yani? Yara çok büyük, uzaktan belli olan bir yara.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
resmini koy yara izinden utanma gurur duy...
2015-09-10 20.34.14.jpg

bir buzer'ı maket bıçağı ile açmaya denemesi bıçak kaydı küçük kesik oldu.