Cloud 2 VS Cloud Alpha

Bu konuyu okuyanlar

KAFKEF1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. Ben cloud 2 ile cloud alpha arasında kaldım. Detaylı bir biçimde araştırınca cloud alpha nın daha iyi bir kulaklık olduğu söyleniyor ama profesyonel cs:go oyuncularının çoğu cloud 2 kullanıyor. Not: Kulaklığı sadece cs ve pubg için kullanıcam. Profesyoneller kullandığı için vardır bi bildikleri diye düşünüyorum ama yinede cloud alpha ile cloud 2 arasında çok kaldım, Cloud alpha da eğer iyi bir ses kartın varsa al deniliyor benim anakartım asus h110 m-k ses kartı iyi midir yeter mi bilmiyorum. Zaten maks 3 ay sonra Hyperx amp ses kartı alıcam. Yakında cloud 2 piyasadan kalkacak gibi duruyor hyperx cloud alpha da zaten piyasada çok zor bulunuyor ama ben bi şekilde bulurum alpha yı sizce hangi kulaklığı seçmeliyim.
Not: Lütfen konu hakkında bilgisi olan ve iki kulaklığı da denemiş olanlar cevap yazsın
Not 1.2 : Sadece cloud 2 ve cloud alpha başka model önermeyin.
Hızlı cevaplarsanız sevinirim çünkü cloud alpha mağazada sadece 2 tane kalmış

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Cloud ürünü çok fazla reklamı yapılan bir ürün oldu neredeyse çoğu yayıncıya beleş dağıtıldı zamanında çok kullanılma sebebi bu. Kötü mü dersen değil tabi kesinlikle. HyperX AMP ses kartı alacağım diyorsa Alpha modelini alabilirsin gerçi Cloud 2 ile de ses kartı geliyor ama AMP modeli daha iyi diyorlar.

KAFKEF1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok teşekkür ederim cloud alpha alıcam
,

Son mesajlar