Ck108 ışık sorunu

Yusuf123..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim motospeed marka ck108 klavyem var gearbestten geldi açtım taktım pcye ışıkları çok sönük videodaki gibi degil programından giriyorum özel ayar yapıyorum mesela klavyede sadece 1 tuşa ışık verdim o ışık çok fazla yani tam istedigim gibi ama tüm klavyeye ışık verince sanki o ışıgı tüm klavyeye dagıtır gibi azalıyor ışık galiba güçmü yetmiyor anlayamadım usb 3.1 portuna taktım aynı 3.0a taktım aynı 2.0a taktım aynı öbür usbleri çıkadım sadece klavye takılıydı yine aynı klavyenin arkasında
rating 5v---500ma yazıyor usbde zaten 4.5 v gibi bi değer vermiyormuydu niye böyle yapıyor?

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Kendi hazır modların da bu durum söz konusu mu?

Reaksiyon puanı
16,118
2017-12-31 18.00.26.jpg

foto koy resim yükle ile at...

Yusuf123..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bende bunu yazmayı unuttum klavyenin programında oyun modları var mesela bir modunda lol için qwerdf tuşları yanıyordu buna ek olarak öbür tuşlar yanmıyordu istersen yakabilirsin ben yani qwerdf tuşları dışındaki tuşlar yanmıyordu qwer de kırmızyla yanıyordu ben yanmayan tuşları qwer tuşları ile aynı renkte yaktım be sonuç olarak şaşırdım çünkü klavyenin kendi modundaki qwer tuşlarının rengi kırmızıydı be nde geri kalan tuşlarıda kırmızı yaptım ama qwer nin kırmızısı daha parlakdı aynı renk qweryi hangi rengi verdigini yazıyordu aynı renkten yaptım programın özel modundaki tuşlar daha parlak yanıyordu yani kendi ayarladıgı tuşlar hemen fotografınıda atıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

resimde görüldügü gibi qwerasb tuşları dışındaki tuşlar yanıyor ama ışıgı yok gibi nerdeyse (qwerasb klavyenin modundaki tuşlar öbür tuşlar yanmıyordu programdan yaktım gördügünüz gibi bö yle oldu)

resimde görüldügü gibi qwerasb tuşları dışındaki tuşlar yanıyor ama rengEkli dosyayı görüntüle 35504Ekli dosyayı görüntüle 35505Ekli dosyayı görüntüle 35505

resimde görüldügü gibi qwerasb tuşları dışındaki tuşlar yanıyor ama rengEkli dosyayı görüntüle 35504Ekli dosyayı görüntüle 35505Ekli dosyayı görüntüle 35505

Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Fotoğrafları yükleyemedin sanırım. Göremiyorum.

Yusuf123..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
http://support.gearbest.com/ticket/ticket/index?st=1 kısmından para iade formunu başlat. ingilizce yoksa çeviriyle çözümle işini Yazılımdan renkleri ayarlarken bir yandan hem monitörü hemde klavye görünür şekilde kameraya al. Konuşmak zorunda değilsin sorunu anlatsan yeterli.

Yusuf123..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://support.gearbest.com/ticket/ticket/index?st=1 kısmından para iade formunu başlat. ingilizce yoksa çeviriyle çözümle işini Yazılımdan renkleri ayarlarken bir yandan hem monitörü hemde klavye görünür şekilde kameraya al. Konuşmak zorunda değilsin sorunu anlatsan yeterli.
çok teşekkür ederim sagol yapıyorum hemen

merak ettimde bunun sebebi nedir sahtemi acaba ürün?

bilet açtım gönderdim bana şöyle yazmışlar:
Dear YuSuF,

Thank you for messaging Gearbest.

We are currently out of office now from Feb 14 to Feb 20 celebrating Chinese New Year.

We kindly ask you to submit a ticket and we will get back to you as soon as possible.

Please only submit one ticket per inquiry during this period or it may delay our response once we resume normal services.

Kindly note that shipping will also stop during this period and will also resume on Feb 21, when the postal service returns to their normal working hours.

Thank you for your patience.

Happy Chinese Lunar New Year!

Many thanks,

Gearbest Customer Service

http://www.gearbest.com

ne yapacagım ben şimdi

Son düzenleme: