Çin Malı Telefonlara Tema ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar babam çift hat kullanıyor diye nokia e71 modelinin bire bir kopyası olan çin malı telefon almış. Biraz inceledim pilinden şarj olmasına usb girişine kadar nokia ama menüsü dandik. Usb bağlantı ile telefon dosyalarına ulaşabiliyorum ama hepsi ctd uzantılı. Acaba bu telefona tema yapabilirmiyim ?

Bu konuda bir bilgim yok fakat yeri gelmişken bir rahatsızlığımı belirtmek istiyorum.

Forumdan yardım isteyen arkadaşlarımıza "google amcaya sor söylesin" gibi cevaplar gelebiliyor. Peki. Birincisi madem google'a yönlendirme yapılıyor, forumun yardım kategorilerini kaldırıp, yerlerine "Google kullanınız" diye bir yazı yazmak daha mantıklı olmaz mı? İkincisi google içeriklerini zaten sdn gibi sitelerden, forumlardan almıyor mu? Yani biz burada yardım talebine cevap vereceğiz ki, bu da google'da çıkacak, google kullanmak isteyenlerde arama yaptıklarında, burada cevaplanan konuyu görüp aradıklarını bulabilecekler...

Haksız mıyım yoksa :wink:

Konuyu uplayacağına google'a sor dedim zaman kaybetme diye :) Bazen insanlar görsede cevabını bilmedikleri için yanıt veremiyorlar. İyilik yapmak istedim elimden geldiğince.

Konuyu uplayacağına google'a sor dedim zaman kaybetme diye :) Bazen insanlar görsede cevabını bilmedikleri için yanıt veremiyorlar. İyilik yapmak istedim elimden geldiğince.
Google a sordum zaten hiçbir bilgi yok. Burasıda teknoloji sitesi olduğu için buraya sorma ihtiyacı duydum.

Bende bi ara kullanmıştım nokia çakması, işletim sistemi belli değil uygulama desteği yok. Yok oğlu yok.