Cilt Bakımı ve Sağlık Rehberiniz

Bu konuyu okuyanlar

volvos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cilt Bakımı | Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Güzellik Sırları, Güzellik, Cilt Lekeleri, Cilt Maskeleri, Saç Bakımı, Sağlık, Moda, Kadınca, Sağlık ve Güzellik Rehberi

Son düzenleyen moderatör:

gamzeebahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cilt bakımınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. unutmayalım ki yaşlılık kendisini cilt görünümünden ele verir. bu sebeple cildimize ne kadar iyi bakarsak yaşlı gözükme ihtimalimiz o derece azalır. sürekli maske yapımı vs ile uğraşmak istemiyorsanız da Nutraxin gold collagen gibi takviye ürünler kullanabilirsiniz. hem daha sağlam bir çözüm bulmuş hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. bu ürün içerisinde bulundurduğu ayva suyu ve koenzim formülü sayesinde cildinize parlaklık ve canlılık katıyor. cildini düşünen ve sevenleri denemeye bekliyoruz.

edaguner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de yeni keşfettim Nutraxin Gold Collagen takviyesini. Daha doğrusu annemden duydum. Öve öve bitiremedi. Ben de bir araştırayım dedim. Gerçekten yararlı bir ürün gibi duruyor. İçerisinde ayva suyu ve c vitamini bulunduruyor. Bu iki ürün de cilt dostu, faydalı olmaması zaten şaşırtıcı olurdu. Ayva suyu, cilt bakımında çok yararlı bir malzeme. Cildin parlak görünmesini ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Aynı zamanda cildin nem dengesini de oluşturuyor. Yani hem cilt bakımınızı sağlıyor hem de nem ihtiyacını karşılıyor.

forheaven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence bu şekilde sade link çıkışı yapmanız hem size hem de foruma zarar diye düşünüyorum. En azından siteniz hakkında bilgi verseydiniz.

Veliblod

Asistan
Reaksiyon puanı
25
merhaba egzama ve sedef için cilde ne uygulanabilir alternatif olarak okul yurtta yaşıyorum bazen çok zor oluyor

aykutozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Veliblod

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhaba, 2 farklı konu önerisinde bulunacağım.

Aspirin ile egzama tedavisi : Aspirin İle Egzama Tedavisi - Sosyola

Egzama kaşıntısına ne iyi gelir? : Egzama Kaşıntısına Ne İyi Gelir? - Sosyola

Soruların olursa yardımcı olabilirim. Ben de egzama problemi yaşıyorum.
teşekkür ederim konulara bakacağım ama benim ki sedefe malesef çok az ama kaşlar da olunca ve azıcık da alın da olunca üniversite hayatın da zor oluyor

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
çok eskiden benim de bu tarz işlerim vardı ama bilgim olamdığımdan yapamadım