Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bu Sıralar Bir Şey bu yüzden İndiremiyorum Neden?????? Şimdiden Teşekkürler :)

dam üstünde saksağan vur beline kazmayı ne marka,model ne de android sürümü,windows sürümü ne de ios sürümü ne olduğu belli değil.

Zaten orjinal ROM ile kasıyor, (4.3) birde üst seviye ROM atsam (5 falan) acaba telefonu açabilir miyim o kadar kasar ki
Aksine , kasma oranı azalır. Samsung stok romları çok ağır. Eski telefonlarda ölümcül yavaşlamaya sebep oluyor.
Arkadaşımın s3 miniye 7.1.2 rom yükledim , müthiş çalışıyor.

Öncelikle merhaba, Bu hata Ordada yazdığı gibi Cihazınızın sürümü indirceğiniz uygulama ile uyumlu olmadığında çıkar. Çözümü ise aynen şöyle;uygylamayı internetten indireceksinz yani apk olarak. bunun için milyarlarca site var mesela indirceğiniz uygulama instagram olsun aynen şöyle yazın GOOGLEYE : instagram apk indir: size yardımcı olduysam ne mutlu bana

Öncelikle merhaba, Bu hata Ordada yazdığı gibi Cihazınızın sürümü indirceğiniz uygulama ile uyumlu olmadığında çıkar. Çözümü ise aynen şöyle;uygylamayı internetten indireceksinz yani apk olarak. bunun için milyarlarca site var mesela indirceğiniz uygulama instagram olsun aynen şöyle yazın GOOGLEYE : instagram apk indir: size yardımcı olduysam ne mutlu bana
Online oyunlar öyle çalışmıyor. Örneğin Critical Ops.

Son düzenleyen moderatör:
Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi kısmına geliniz. Burada yer alan Google Play Hizmetlerini seçin ve Veriyi sil ve Ön Belleği Sil butonlarına basınız.

Öyle yaparsan, apk dosyasını açarken "Paket Ayrıştırma" hatası alırsın. Denenmiştir.

Sizin sayenizde telefona Android 5.1 ROM yükledim ve şu anda Samsung Galaxy S3 yazısında kalıyor.
Aksine , kasma oranı azalır. Samsung stok romları çok ağır. Eski telefonlarda ölümcül yavaşlamaya sebep oluyor.
---- Mesajlar birleştirildi ----

İlk önce başlayış konuşmanızı hiç beğenmedim lütgen biraz SAYGI sonra ŞU DEDĞİM YERE DİKKAT ET:ORNEK OLARAK İNSTAGRAM ben her oyun demedim fark ettiyseniz siz zaten cok akkılısınız maşallah zeka fışkırıyor.
Sen önce Caps Lock ile post atınca hiçbir şey olmadığını öğren!

Son düzenleme:
Sizin sayenizde telefona Android 5.1 ROM yükledim ve şu anda Samsung Galaxy S3 yazısında kalıyor.
---- Mesajlar birleştirildi ----

İlk önce başlayış konuşmanızı hiç beğenmedim lütgen biraz SAYGI sonra ŞU DEDĞİM YERE DİKKAT ET:ORNEK OLARAK İNSTAGRAM ben her oyun demedim fark ettiyseniz siz zaten cok akkılısınız maşallah zeka fışkırıyor.
Sen önce Caps Lock ile post atınca hiçbir şey olmadığını öğren!
Dostum kimse seni zorlamadı ki yükle diye. Ayrıca ROM olmadıysa farklı bir yerden yükle.

Tamam tamam gapps yükleyince açıldı bu fikri bana getirdin ya allah razı olsun. Şimdi oyun deneyeceğim bakalım ne kadar fark olacak.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
H Tablet Bilgisayarlar 7
O Tablet Bilgisayarlar 0