Çiceksepeti.com hayali teslimat

Bu konuyu okuyanlar

Kmr888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(Sayin Engin YENER,

Nurcan Yener / Şirinevler 2036676 numaralı siparisiniz teslim edilmiştir)

Hayali teslimat çiçek alıcı kişinin kendisine verildi teslim edildi deniliyor banada mesaj geliyor ama çiçek falan yok ortalıkta yalan bi düzen dolandırıcılık müsteri hizmetlerinin bir dediği diğerini tutmuyo zaten telefonlara bakılmıyo mahkemeye başvurucam fatura ve onlarda ki teslimatta imzatılan belgeyi istiycem nasil teslim edilmis 15 yıllık eşim çiçeği aldı ama almadı diyo sanki.14 subatta rezil ettiler güvenmeyin almayın sakın diyorum destek sıfır memnuniyet -lerde zaten ne olduğunuzu anlıycak bu insanlar yazıklar olsun.

orhande

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çiçeksepeti . com ile bende Kahve Dünyası'na ait çikolata siparişi vermiştim. Nişanlımın yaşadığı şehirde kahve dünyası olduğundan dolayı oradan bir bağlantı kurularak yapıldığını zannederek birinci yanılgıya düştüm. Sipariş yine İstanbul'dan gidiyordu ve ona da eyvallah dedim.

Siparişi ve ödemeyi salı günü yapmıştım en geç perşembe günü teslim olması gereken ürün 2 haftada anca ulaşabildi...

İlk önce benim verdiğim çikolata ellerinde yokmuş ? Madem elinizde yok neden beni arayıp söylemiyorsunuz da benim siparişim nerede diye sormak için aradığımda böyle bir süprizle karşılaşıyorum. Birde pişkin pişkin soruyorlar elimizde başka bir çikolata var ondan gönderelim mi? Diye...

Onada tamam dememe rağmen, en kötü 1 haftaya gitmesi gereken teslimat 15 - 16 günü buldu. Daha öncede birkaç kez çiçek siparişi vermiştim ve resimlerdeki çiçeklere göre tam benzeri gitmese de zamanlama normaldi. Ama son olaydan sonra bir daha buradan alış-veriş yapmayacağım KESİN...

Size de geçmiş olsun Engin Bey...

neclamanj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çiçeksepetinden defalarca alışveriş yaptım bir sorunla karşılaşmadım.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
bende gayet memnunum ama tabi ben hep çiçek siparişi veriyordum demekki diğer ürünlerden istemek riskli gerçi çikolata göndereceksemde çikolata üzerine yerleri tercih ederdim

mavera58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siz hala ne idüğü belirsiz sitelerden çiçek mi sipariş ediyorsunuz? Gerçekten anlamıyorum. Kötülemekte istemiyorum ama ne yazıkki çiçekçi olmayan firmalardan çiçek göndermek çok manasız. Örneğin Türkiye Çiçek sitesi direkt çiçekçilerden oluşan gerçek bir çiçek mağazası.Tavsiye ederim.