Chromeda siyah ekran çıkıyor.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ahmetcan26

Asistan
Yasaklı
Chromede beyaz -siyah ekran çıkıyor şu şekilde ;
Screenshot_20180912-004957.png

Ne yapmalıyım ?
Orfoxa girdikten sonra olmaya başladı.İlk baş orfoxda oluyordu şimdi chromeda sıçradı.
İlk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yardım edin lütfen.Gün geçtikçe artıyor.Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek dahil herşeyi denedim olmadı.

Son düzenleme:

Ahmetcan26

Asistan
Yasaklı
Güncelledim.hiç bu kadar hızlısını görmemiştim uçuyor ama daha az çıkmaya başladı yine de çıkıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Virüs gibi yapşak bişiy .o yüzden konuyu burada açtım.

Son düzenleme:

Umut YAZGAN

Güvenlik&Linux
Yönetici
Moderatör
Güncelledim.hiç bu kadar hızlısını görmemiştim uçuyor ama daha az çıkmaya başladı yine de çıkıyor.
Konu mobil platformu ilgilendirdiği için tam anlamıyla hakim olamayabilirim... Siyah ekranla neden karşılaştığın hakkında bir fikrim yok. Tam anlayamadım sanırım Firefox'da denediğini aynı şeyin olduğunu söylemişsin öyleyse bu ikisinin haricinde bir tarayıcı dene yine buna benzer şeyler oluyorsa telefonun arka planında hafızayı yoracak işlemler çalışıyor olabilir, kapasitesi dolmak üzere olabilir, bunları kontrol et.

*Konu "Android Uygulamalar" bölümüne taşınmıştır.

Ahmetcan26

Asistan
Yasaklı
Sorun düzeldi.Orfoxu sildim düzeldi.Orfoxdan pompalanan yavaşlatan virüscükmüş.Ama siyah ekran ilk defa gördüm ona şaşırdım.Başka karşılaşan var mı ?siyah ekranla.
Kendi sorununu kendin çöz demişler.

Sorun düzeldi.Orfoxu sildim düzeldi.Orfoxdan pompalanan yavaşlatan virüscükmüş.Ama siyah ekran ilk defa gördüm ona şaşırdım.Başka karşılaşan var mı ?siyah ekranla.
Kendi sorununu kendin çöz demişler.
bende karşılaştım. bir iptv kurduktan sonra başladığını düşündüğüm siyah ekrana teli sıfırlayarak çözdüm

stat counter