Chrome site engellemek

Bu konuyu okuyanlar

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar chrome için istedğim bir siteyi engellemek istiyorum. Personal blocklist, website blocker, Block Yourself from Analytics eklentilerini kullandım fakat nafile. netten film izleyenler bilir. filmi izlemek için tanıtımı geç butonu vardır. bende izlemek için oraya tıkladıgımda vidivodo mudur nedir o nalet site açılıyor sürekli. bıktım artık. etkili bir yöntem yada eklenti biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Adblock plus ile yapabilirsin. Eklentiyi kurduktan sonra butonuna tıkla ve seçeneklere gir. Oradan Filtre Listeleri sekmesine geçip en alttaki URL boşluğuna engellemek istediğin adresi gir.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
dzfrr.png
[/URL][/IMG] hocam burda abone ol diyor. engelle olması gerekmez mi ?

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Eğer oradan olmuyorsa sanırım chrome'da adblock ile url engelleme yok. Aynı eklentiyle firefox'da sağ tık menüsünden kolayca yapılabiliyor halbuki.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
anladım. sağolasın yine de :)

Dreakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeim adblock ozelliklerinden özelleştire girsene orda düzenleyin secenegi cıkacak ordada istedigin site adresini örnek a.oix.net yazacaksın ve kaydedeceksin olurmu hiç firefoxta olupta chrome da olmaması

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
manuel olarak filtreye ekledim kaydettim. siteyi reklamsız şekilde açtı. benim istedğim siteyi hiç açmaması. :S

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
MSE kullanıyorum. avast kullanmıyorum. hosts dosyasında değişiklik yapmak mantıklı geldi. teşekkürler

MertYurdakul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bu sorun bendede 1 aydır vardı sorun şöyle dns değiştirdinmi oluyor sana çözümüm kardeş bu Araçlar Gelerek yakın geçmişi temizle dersen sorun kalkar ardından ccleaner paralı sürümü ile tarat kayıt defterini felan temizle ardından pc restart at hala düzelmediyse host içindeki reklamlamlı yerleri sil gerçi ben yapınca düzelmemişti fakat 1-2 gün önce sistem çöktü benim bende format cd si ile onardım öyle düzeldi yoksa kardeş google sunucusa reklam göndericek oda seni bot gibi algılıycak sonra 404 hatası felan vermeye başlıcak hiç giremiycen baştan söyleyeyim Kolay Gelsin.