Chrome açılrken donuyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhabalar,
Bilgisayarımda chrome açılırken ilk başta yaklaşık 10-15 saniye donuyor daha sonra açılıyor. Sorunum explorer ve firefoxdaq olmuyor sadece chromede oluyor.
Yardımcı olabilirmisiniz ?

Bilgisayarım;

Win 7 Pro (32bit)
i5 3470
4 gb ram
İntel HD Graphics

Merhabalar,
Bilgisayarımda chrome açılırken ilk başta yaklaşık 10-15 saniye donuyor daha sonra açılıyor. Sorunum explorer ve firefoxdaq olmuyor sadece chromede oluyor.
Yardımcı olabilirmisiniz ?

Bilgisayarım;

Win 7 Pro (32bit)
i5 3470
4 gb ram
İntel HD Graphics
Aynı hata bendede oluyor chrome sürümündendir deyip aynı sürüme windows 10a kurdum sorun yaşamadım herhalde windows sürümünü yükseltin demeye getiriyorlar

Aynı hata bendede oluyor chrome sürümündendir deyip aynı sürüme windows 10a kurdum sorun yaşamadım herhalde windows sürümünü yükseltin demeye getiriyorlar
Ofis bilgisayarı olduğu için yükseltmiyoruz işletim sistemini o yüzden başka çözüm yolları arıyorum.
Yinede cevabın için teşekkürler :)

alakası yok ayni sorunu bende yaşıyorum win 10 kullaniyorum bilgisayar in eski oldugundan dolayi oldugunu dusunuyorum

mehmet o zaman ssd olmadigindan olabilir bilgisayar geç açılıp geçmi kapanıyor? birde virus bulasmis olabilir Malwarebytes ile bi pcyi tarat
Valla bilgisayarın açılıp kapanması iyi çok yavaş değil sorunum sadece chrome ve opera açılırken. Bilgisayarda antivirüs olarak eset var temiz yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama bugün bir kere daha taratırım yine

Son düzenleme:
Valla bilgisayarın açılıp kapanması iyi çok yavaş değil sorunum sadece chrome ve opera açılırken. Bilgisayarda antivirüs olarak eset var temiz yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama bugün bir kere daha taratırım yine
birde dediğim programla tarat eset bazen bulamıyo çok boyutu yok tu diye hatırlıyorum

stat counter