Çerçevesiz Xperia XZ2 özellikleri nasıl olacak?

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
cercevesiz-xperia-xz2-ozellikleri-nasil-olacak-e1514318666803.jpg

https://shiftdelete.net/cercevesiz-xperia-xz2-ozellikleri-nasil-olacak

Büyük bir merakla beklenilen Sony'nin yeni amiral gemi modeli Xperia XZ2 hakkında yepyeni bilgiler ortaya çıktı. Bakalım Sony Xperia XZ2 bize neler sunacak?

:: Sony'nin yeni amiral gemi modelinden beklentileriniz neler?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
çerçevesiz olacağını düşünmüyorum ama görücez

Reaksiyon puanı
10,325
Yeni kullanıcı alışkanlığı artık 6" ekrandan aşağısını kabullenemez hale gelmiştir. Sony neden yeni trendleri takip etmez, niye insanların alışkanlıklarına saygı göstermez anlayamıyorum. Tamam birileri 5.48" ekranı ister, kabul eder ama kahir ekseriyet hangi konsepte aşina olduysa o trendi yakalayacaksın kardeşim. Aksi halde sürünmeye mahkum olursun.

Mezmet32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony hiçbir zaman sürünmedi kardeşim sony z serisinde ilk su geçirmez telefonunu yaptı şimdi %90 ı su geçirmez yapıyo söyle babana kim trende ben bir sony kulanıcısı olarak sony tasarımını her zaman çık begenirim ve bu yeni xz2 de tasarımını çok iyi olcagını inanıyorum gelelim sony neden trende uymuyo Kardeşim bir japon birşeyi yapmadan önce 10 kere test eder ve bize öyle sunar ör apple 5s de parmak izi okuyucu yaptı zaman la bozuldu sony parmak izini de z5 de yaptı ve kasa falan kırılıyor parmak izi okuyucu haladaha çalışıyo bir örnek daha veriyim samsung not7 serisinde batarya yaptı patladı arabayı yaktı evi yaktı en önemliside insana zarar verdi ve apple da öyle ama sony böyle bir hata yokken neden sony kötülüyosunuz neymiş çerceveli telefon muş 5 sene önce küçücük wkrana bakıyon kardeşim

Reaksiyon puanı
10,325
Sony hiçbir zaman sürünmedi kardeşim sony z serisinde ilk su geçirmez telefonunu yaptı şimdi %90 ı su geçirmez yapıyo söyle babana kim trende ben bir sony kulanıcısı olarak sony tasarımını her zaman çık begenirim ve bu yeni xz2 de tasarımını çok iyi olcagını inanıyorum gelelim sony neden trende uymuyo Kardeşim bir japon birşeyi yapmadan önce 10 kere test eder ve bize öyle sunar ör apple 5s de parmak izi okuyucu yaptı zaman la bozuldu sony parmak izini de z5 de yaptı ve kasa falan kırılıyor parmak izi okuyucu haladaha çalışıyo bir örnek daha veriyim samsung not7 serisinde batarya yaptı patladı arabayı yaktı evi yaktı en önemliside insana zarar verdi ve apple da öyle ama sony böyle bir hata yokken neden sony kötülüyosunuz neymiş çerceveli telefon muş 5 sene önce küçücük wkrana bakıyon kardeşim

Vaaav! Hanım kardeşimizi çok kızdırmışız anlaşılan. :)
İyi de ben kalitesine bişey demedim ki be güzel kardeşim! Sen benim yazdıklarımı iyicene okudun mu? Bir daha bak hele istersen.
Bak şu işe bi de siteye daha gelir gelmez ilk mesajında giydirivermişsin. :) Önce bi soluklan, millete selam ver, sonra da beğenmediğin yazılara giydiriverirsin olmaz mı? :)

Neyse, sorun değil, sen hoş geldin, sefalar getirdin kardeşim. :)