Cepkask hakikaten Güç ve Güvenlik Geleneğiymiş

Bu konuyu okuyanlar

yapraki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar taksit 6 aya inmeden Vodafone Şişli mağazasından 6.100 TL ye Samsung dan Galaxy Note 9 512 gb cep telefonu aldım.
Evde netten Galaxy Note 9 512 gb teknik özelliklerini incelerden daha önce hiç almadığım Cepkask reklamı gördüm.
Cepkask'ı inceledim memnun olan kadar şikayetçi de vardı. Ancak hadi nemelazım 400 TL için riske girmeyeyim dedim ve web sitesinden 9 taksite Cepkask aldım. Kimse inanmaz ama aynı akşam eve hırsız girdi ve benim cep gitti. İçim kavruldu anlatamam. Sabaha kadar aklım netteki olumsuz Cepkask yorumlarında kaldı. Sabah saat 9 da Cepkask'ı aradım polis zaptını ve faturamı istediler 12 gün sonra ambalajında yeni cep telefonum kargo ile geldi. Hakikaten Cepkask Güç ve Güvenlik Geleneği imiş. Bu forma da sevincimi paylaşamak için hemen üye oldum ve yazdım.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
:D Böyle kasko filan fişman işlerinden ancak sigorta dolandırıcılığı YAPABİLENLER kar sağlar :) Aslında devlet kaskosu olsa güvenilirdir diyebilirim ama özel kaskoların hiçbirine güvenemem...

yapraki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D Böyle kasko filan fişman işlerinden ancak sigorta dolandırıcılığı YAPABİLENLER kar sağlar :) Aslında devlet kaskosu olsa güvenilirdir diyebilirim ama özel kaskoların hiçbirine güvenemem...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Selam ben sadece yaşadığım tecrübeyi sevinçle sizlere aktarma ihtiyacı duydum. Devlette böyle bir hizmet yok ve olamaz. Ancak netten yaptığım araştırmada Cepkask 15 yıldır faaliyette ve sikayetvar.com da sadece 155 şikayeti var. Daha ne olsun diye düşündüm işin ilginci Samsung şikayetlerine bakınca aslında Samsung bile almamam gerekirdi :) Ama dediğim gibi tercih sizlerin.. Saygılar.

Son düzenleme: