Cep Telefonunuzdan Torrent Film İndirin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Elbruz46

Rektör
Android İşletimSistemli Telefonunuzdan Torrent Dosyaylarını İndirmek İster misiniz?

Yapmanız gereken bu torrent istemcisini telefonunuza indirmek...

Program hem wifi üzerinden hem de mobil internet üzerinden dosya indirimi yapıyor...

İsohunt üzerinden dosya araması da yapabiliyorsunuz...

İlk yüklediğinizde ayarlarda "Wifi Only" seçeneği var... Bu seçenek işaretliyken sadace Wifi Üzerinden dosya indirimi yapar...

İşareti kaldırırsanız Gprs, Edge ve 3g ile dosya indirebilirsiniz...

Yapmanız gereken torrent dosyasını bluetooth ya da kablo ile telefona atmak sonra da programa o dosyanın yolunu göstermek...

Ben şu an deneme amaçlı olarak Vodafone'un ücretsiz İnterneti'ni sömürüyorum :D Edge hızında 12-10 kb hızda dosya indiriyor...

Dosyayı indirmek için..

Elbruz46

Rektör
İnternetten radyo dinlemek daha çok şarj yiyor, torrent ile dosya indirmekten...
Şu an burada 3g çekmediği için edge ile indiriyor muhtemelen 3g veya Wifi ile daha çok şarj yiyecektir...

Ben 700 mb lık bir film deniyorum zaten ilk deneme amaçlı... Maksat sürekli film indirmekten ziyade 100 - 200 mb lık dosyaları indirmek için bilgisayara alternatif olarak kullanılabilir...

ben de iPhone üzerinde iTransmission kullanıyorum. Gayet güzel :) Tabi ilk önce JB gerekli, çünkü program sadece Cydia Store'da var :)

stat counter