Cep telefonunuzda bilgisayardaki gibi sesli görüşme yapmak ister misiniz? [Symbian]

Bu konuyu okuyanlar

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
whatisfringpictrp3sr4.jpg

İşte başarılı bir mesajlaşma programı daha. Üstelik on parmağında on marifet denilen cinsten.

Symbian cihazlarda çalışan bu uygulama ile msn, skype, yahoo, google talk, sip hesaplarınıza girişi yapabilir ve arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.

Ayrıca Fring sesli görüşmeleri de destekler ve tıpkı bilgisayardaki gibi sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Fring dosya transferi işlemlerini de destekler.

Fring'in en güzel özelliklerinden bir tanesi de Skype hesabınızdaki kredileriniz kullanabiliyor olmanız. Bu şekilde Fring aracılığyla sabit hatları, cep telefonlarını ya da yurtdışı aramaları makul fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Ülkemizde mobil internet fiyatları çok yüksek olduğundan tüm bu işlemleri wireless ile gerçekleştirmeniz daha akıllıca olacaktır. Fring ses ve dosya aktarım işlemi sırasında yüksek bir data transferi gerçekleştirmektedir.

NOT-2: Program Symbian os9.xx cihazlarda çalışmaktadır. Nokia N82 ve Nokia N95 ile denenmiştir. Sesli görüşme esnasında seste hiç bir kesilme yaşanmamamıştır.

Açtığınız rar dosyasından 3 adet dosya çıkacaktır. Bunlar os9.1 os9.2 ve os9.3 sürümler içindir. Cihazınıza uygun dosyayı kurun. Hangi dosyayı kuracağınızı bilmiyorsanız buradan yardım isteyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/193873081/fring.rar

Fring 31 Mart Güncellemesi
http://rapidshare.com/files/215947286/Fring_tum_surumler_SDN.rar

karahaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar user ıd yerine ne yazacagım bilebilen varmı acaba

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar user ıd yerine ne yazacagım bilebilen varmı acaba

Hangi hesaptan giriş yapacaksan onu gireceksin arkadaşım. Msn ile bağlanmak istiyorsan Msn hesabını gireceksin, Skype istiyorsan Skype hesabını gireceksin. Ekstra yeni üyelikler almana gerek yok.

karahaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam çok saol da ben user ıd denen yere bambaşka bi şey yazdım valla)))
sonra da subscribing diye bi ekran geldi ama hala açılamadı

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
tamam çok saol da ben user ıd denen yere bambaşka bi şey yazdım valla)))
sonra da subscribing diye bi ekran geldi ama hala açılamadı

Dediğim gibi user id yazan yere kullanıcı adını altına da şifreni yazacaksın bu kadar basit. Tabi hangisinden bağlanacaksan onu seçip ona göre id gireceksin.
Programı kapat aç tekrar dene. Anlık bir sorun olmuş olabilir. Ben wireless ile kullanıyorum oldukça hızlı bir şekilde açıyor. Hatta az önce denedim 15 saniye sürdü açılması.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bir ara bende kullandım msne girmek için ama sesli görüşme için denemedim. Onun için önce skype hesabı mı almam gerekiyor. bu arada bende E65 var, hangi sürümü yüklemem lazım (os olarak)

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bir ara bende kullandım msne girmek için ama sesli görüşme için denemedim. Onun için önce skype hesabı mı almam gerekiyor. bu arada bende E65 var, hangi sürümü yüklemem lazım (os olarak)

E65'de Symbian os9.1 var sanırım. Dolayısıyla yukarda verdiğim linki yüklersen çalışacaktır.
Programda kullanacağınız her platform için ilgili üyeliklerinizin olması gereklidir. MSN için MSN hesabı, SKYPE için SKYPE hesabı. Ayrıcı SYPE kredisi alıp sabit hatları ve mobil operatörleri de bu şekilde arayabilirsiniz.

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
nokia 3310 a uyarmı acep :D
images

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Fring'in yeni güncellemesi ilk mesaja eklenmiştir.
Dokunmatik ekranlardaki bzı sorunlar giderilmiş ve bir kaç güzel özellik eklenmiş.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Deneyelim bakalım akşam teşekkürler alabula

serin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim samsung SGH-L700 buna uygunmu

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
@Alabula acil bir sorum var cevaplarsan sevinirim
Dediğin programı indirdim (Telefonum 6120 c ama os kaç bilmiyorum bana os söylermisin? ) Yüklemeye çalıştım telefonla uyumlu değil devam etsin mi? dedi bende hayır os kaç yüklücem 9.3 le 9.1 denedim bana bu uyarıyı verdi geriye 3 tane klasör kaldı
Acil cevaplarsan sevinirim

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
6120 Classic Symbian os9.2 işetim sistemini kullanmaktadır. S60 3. sürüm FP1

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Teşekkür ederim zaten geriye bi 9.2 9.4 kalmıştı diğerlerini telefon kabul etmedi en sonunda sana sorayım dedim deniceğime :)