Casper'ın kökenini buldum.

Bu konuyu okuyanlar

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hazır yeri gelmişken sorayım arkadaşta nirvana var i7 li, optimus özellikli ekran kartını win7 ultimate de video programlarında bi türlü aktif edemedik, her seferinde ekran kartı yanıt vermeyi kesti gibi bi hata aldık.İlla home premiummu kurmamız gerek

Masaüstüne sağ tıklayın. "Nvidia Denetim Masası" nı açın. Orada "3D ayarlarının yönetilmesi" veya 3d ile başlayan yazı var, soldaki menude. Onu açın ve "Genel ayarlar"da kullanmak istediğin ekran kartını seç. Otomatik yaparsan böyle hatalar alırsın . O yüzden asıl ekran kartını seç.

Geçmiş olsun :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Evet 3dyi görmüştüm.Neyse muhtemelen yine bi sorun çıkacak ve bu konuya yazmak zorunda kalacağım gibi bi his var içimde ya neyse:D
teşekkürler deneyelim bakalım

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet 3dyi görmüştüm.Neyse muhtemelen yine bi sorun çıkacak ve bu konuya yazmak zorunda kalacağım gibi bi his var içimde ya neyse:D
teşekkürler deneyelim bakalım

Yok yok oluyor böyle yapınca :) . Benim arkadaşta da asusun yenilerinden var. Onda da çift ekran kartı var. Oradan yapmıştım. Arayınca buldum :D . Hatta PES 2011'i oynayamadı, şok olduk! :lol: Meğer aptal ekran kartı onboarddayken açıyormuş oyunu :D .

Harbiden gereksiz bir uygulama çift ekran kartı. Madem bunu çıkarttın, bari sorun çıkartmasın bize durduk yere...

ByBerk

Profesör
Reaksiyon puanı
3
en iyi ati swicthable tuşu var kardeşim 10 numara bas tuşa değişsin