Casper VIA F1 neler sunuyor? (VİDEO)

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Casper VIA F1 neler sunuyor? (VİDEO)

Çift arka kamerasıyla öne çıkan Casper VIA F1 bugün ülkemizde tanıtıldı. Cihazla ilgili tüm bilgileri Casper Pazarlama Direktörü Feray Karaman'dan dinledik.

Casper VIA F1 özelliklerini ve fiyatını nasıl buldunuz?

Son düzenleme:

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Casper benim için kırmızı çizgi, fakat paket açılışının yanı sıra bir UKT çekerseniz, fikrim değişebilir, ama çıks. fiyatı 1000 lira olsun, gene güvenip almam illa bir kronik rahatsızlıkla gelecektir.

Edit: Türk markası alınacaksa, Vestel ve ya GM denenebilir.

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Casper F1=Gionee S9 adamların ürettiği bişey yok kendi markasını bastırıyor o kadar. Kendi desteğini sunuyo desek serviste rezil. Bu neyin tanıtımı neyin şaaşaası. Saçma sapan işler

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Casper F1=Gionee S9 adamların ürettiği bişey yok kendi markasını bastırıyor o kadar. Kendi desteğini sunuyo desek serviste rezil. Bu neyin tanıtımı neyin şaaşaası. Saçma sapan işler

Aaa bak casper pc'mde servisten büyük memnun kaldım. :D Bursadan servise verdiğim içini açtığım telefonu yeniden etiketleyip garantiye sokmuşlar :D :D :D Güç entegresini yakmıştım, yenileyip vermişler :D

(Kimseye övmüş olmayım, bu bile ne kadar dikkatsiz iş yaptıklarının delilidir aslında)